Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Češi na hrách: Špotákovou i kanoisty čeká boj o medaile

Sport

  21:00
LONDÝN - Neměli jste čas sledovat výsledky Čechů na letní olympiádě v Londýně? Vybrali jsme pro vás nejdůležitější události 11. soutěžního dne v podání českých sportovců.

Čtyřkajak: Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba foto: ČTK

Špotáková slaví postup po prvním hodu

Přišla, hodila, zamávala tribunám a zmizela v útrobách olympijského stadionu. Oštěpařce Barboře Špotákové stačil jediný hod, aby měla pro úterní kvalifikaci splněno - limit 62 metrů hravě překonala. "Takhle jsem si to představovala. Sice to nebylo úplně technicky ideální, ale pošetřila jsem energii," říkala medailová naděje. Snad si ji schovává na zlatý hod ve finále...

ČTĚTE VÍCE

Deblkanoisté i čtyřkajak jsou ve finále

Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba i deblkanoe Jaroslav Radoň a Filip Dvořák budou na olympijských hrách v Londýně bojovat ve čtvrtek o medaile. Ani jedna z posádek sice nedokázala postoupit přímo do finále z úvodních rozjížděk, ale v semifinálových jízdách čeští reprezentanti bez problémů splnili své základní cíle pro hry.

ČTĚTE VÍCE

Zápasník Vála padl v úvodním klání

Český zápasník David Vála neuspěl ve svém úvodním utkání v řecko-římském stylu na olympijských hrách v Londýně. V hmotnostní kategorii do 96 kg podlehl Kubánci Yunioru Falconu Estradovi. Svému přemožiteli tak nyní bude držet palce, aby postoupil až do finále, díky čemuž by se sám dostal do oprav a bojů o bronz.

ČTĚTE VÍCE

Autor:

Vyzkoušejte s námi prací kapsle Persil a aviváž Silan zdarma!
Vyzkoušejte s námi prací kapsle Persil a aviváž Silan zdarma!

Pokud se na vás neusmálo štěstí na jaře, kdy naši testeři vyzkoušeli prací gel Persil, tak pak je takhle testovačka přímo pro vás! Hledáme 40...