jen za 49 Kč/3 měsíce

11. minuta
Další pohodový zákrok Vokouna.
9. minuta
Rozhodčí nechal posunout čas o tři vteřiny zpět. Časoměřič pustil odpočítávání dříve.
9. minuta
Plekanec byl na konci další pěkné kombinace, ale vystřelit nedokázal. Na druhé straně si střelu Širokovse pohlídal Vokoun.
01:50
Druhá branka nakonec byla připsána Plekancovi.
7. minuta
Češi si hodně zvedli sebevědomí. Michálek teď ve střelecké pozici ještě předváděl stahovačku. Brankář kryl.
6. minuta

To je exhibice. Jágr si v pohodě vyjel od mantinelu do kruhu pro vhazování a odtud v pohodě překonal gólmana střelou pod horní tyčku. 3:0.

• Jágr obchází jednoho z lotyšských obránců. / Autor: ČTK

5. minuta
Navíc ještě budeme hrát přesilovku. Vasiljevs zahákoval Havláta a půjde na trestnou.
4. minuta
Gól! A je to 2:0. Po ráně Židlického ještě puk tečoval Michálek. Skvělý vstup do zápasu.
3. minuta

Gól! Vedeme 1:0 po krásné akci Erata a Krejčího. Druhý jmenovaný si položil brankáře a pohodlně zasunul.

• David Krejčí střílí první gól. / Autor: ČTK

2. minuta
Vytvořili jsme si hned od počátku velký tlak. Soupeř brání a vyjíždí do rychlých protiútoků.
1. minuta
Utkání začalo. Češi sice vyhráli první buly, ale pak se připravili o puk zakázaným uvolněním.