Úterý 30. dubna 2024, svátek má Blahoslav

Druhou třetinu jsme prohráli. Nicméně také soupeř jde do šaten s obavami, Zinovjev zřejmě na turnaji skončil.
39. minuta
Rusko
Rusové v oslabení ujížděli dva na jednoho. Ale závěrem akce je jen zranění Zinovjeva, které mu způsobil Radulov.
38. minuta
Máme tlak, ale Nabokov zůstává jistý.
37. minuta
důležité
Hrajeme přesilovku. Kaberle znovu pálil s pokusem o teč od Havláta.
36. minuta
Velká mela před ruskou brankou, puk se od mantinelu odrazil do betonů Nabokova. Ale gól z toho není.
36. minuta
Rusko
Úplně volný Markov naštěstí ještě přihrával, což se mu vůbec nepovedlo.
35. minuta
gól
Rusové jdou znovu do vedení. Nešťastným odrazem se dostal puk k volnému Kozlovovi, který neomylně zavěsil.
33. minuta

Havlát nahazoval na teč před branku, ale nepodařilo se. Konec přesilovky.

32. minuta
Havlát přiťukával na Čajánka, který ale netrefil.
31. minuta
důležité
Útočný faul Sjomina.
31. minuta
Vokouna prověřil Morozov, jinak se ale hlavně bojuje.
29. minuta
Vašíček si najel na pěkný bekhend z pravé strany, ale Nabokov zasáhl.
28. minuta
Rusko
Rychlý útok Rusů sakončil ranou Sjomina, která se podívala až do hlediště.
26. minuta
Jágr se dostal do dobré šance, ale na Nabokova nevyzrál.
24. minuta
Rusko

Rusové vyšli naštěstí naprázdno.

• Ovečkin před Vokounem.

Ovečkin před Vokounem. / Autor: Reuters

23. minuta
Rusko
Soupeř několikrát prověřil pozornost Vokouna.
22. minuta
důležité
Přesilovka pro Rusy, fauloval Hejda.
22. minuta
Rusko
Sjomin teď před prázdnou brankou minul a poslal puk do rohu.
21. minuta
Začínáme druhou třetinu v početní převaze.
1. třetina
Češi sice prohrávali, ale zásluhou přesilovky pěti proti třem srovnal Plekanec. 1:1 po první třeitně.

Nepřehlédněte

Česká republika: Vokoun - T. Kaberle, Polák, Židlický, Hejda, Kuba, Kubina, Blaťák, Z. Michálek - Havlát, Plekanec, Eliáš - Jágr, Červenka, Čajánek - Erat, Krejčí, Fleischmann - M. Michálek, Vašíček, Rolinek Rusko: Nabokov - Tjutin, Gončar - Kornějev, Grebeškov - Nikulin, Markov - Volčenkov, Kalinin - Afinogenov, Dacjuk, Kovalčuk - Sjomin, Malkin, Ovečkin - Morozov, Zinovjev, Zaripov - Radulov, Fjodorov, Kozlov