Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Čeští fotbalisté na ME do 21 let nezdolali Srby

21:24
NIJMEGEN - Své druhé vystoupení na mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let čeští sportovci nezvládli. Srbsko rozhodlo v prodloužení jediným gólem zápasu. O postupu Čechů ze skupiny rozhodne nedělní zápas s Itálií.

Reprezentace do 12 let. foto: FRED ERNSTČTK

Čeští fotbaloví reprezentanti do 21 let prohráli na mistrovství Evropy v Nizozemsku 0:1 se Srbskem. Ve třetí minutě nastaveného času vstřelil jediný gól utkání Jankovič. Srbsko si tak před posledním zápasem skupiny s Anglií zajistilo postup do semifinále a zároveň i účast na olympiádě v Pekingu v příštím roce. Češi sehrají poslední utkání ve skupině v neděli proti Itálii, kterou musejí porazit, pokud chtějí pomýšlet na postup.