Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

Diskuze

Další česká mizérie. Nejlepší biatlonistkou ve sprintu byla na 19. místě Vítková

Běloruska Darja Domračevová poprvé od března 2015 vyhrála závod Světového poháru biatlonistek. V dnešním sprintu v Hochfilzenu porazila o 22,1 sekundy dvojnásobnou olympijskou šampionku Anastasii Kuzminovou ze Slovenska. Veronika Vítková obsadila s jednou chybou 19. pozici a byla jedinou Češkou, která bodovala. Do sobotního stíhacího závodu vedle ní postoupila ještě Markéta Davidová.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

8. 12. 2017 15:58

Krčmář se k té kampani myslím napřidal...fandím!:-)

0 0
možnosti
JK

8. 12. 2017 14:53

A co "náš", přitroublý antirusista Michal Šlesingr, asi bude lepší, když se bude věnovat špinění soupeřů v médiích, než dělat to co dělá a nějak to mu nějak vůbec nejde!!!!