Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Dnešní den byl ve znamení remíz

19:48
OLOMOUC - Všechna tři utání, která se hrála dnes od pěti hodin skončila shodně remízou. V Teplicích branku neviděli. Zatímco Kladno se Zlínem a Olomouc s Jabloncem vstřelili po jedné.

Olomoucký fotbalista Kazár. foto: ČTK

Fotbalisté Olomouce remizovali ve 4. kole první ligy s Jabloncem 1:1. Hosté vedli po gólu Davida Lafaty, krátce po přestávce vyrovnal Michal Hubník. Oba soupeři si drží neporazitelnost v soutěži.

Teplice dnes nedokázaly na domácím hřišit porazit Příbram. Po úvodním vydařeném zápase tak dál tápou.

Hráči Kladna ve čtvrtém ligovém kole remizovali se Zlínem 1:1. Středočeši vedli od 66. minuty díky Šilhanovi a málem dosáhli na první letošní výhru, ale deset minut před koncem vyrovnal Bača.

Výsledek:

Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (0:1)

Branky: 50. Hubník - 8. Lafata. Rozhodčí: Příhoda - Košec, Handlíř. Bez karet. Diváci: 5234.

Teplice - Příbram 0:0

Rozhodčí: Franěk - Kubáň, Pelikán. ŽK: Lukáš, Ljevakovič, Sabou - Plašil, Nechvátal. Diváci: 4330.

SK Kladno - Tescoma Zlín 1:1 (0:0)

Branky: 66. Šilhan - 80. Bača. Rozhodčí: Kocián - Lhoták, Kovařík. ŽK: Killar - Kóňa, Zbožínek. Diváci: 1750.