24. září 2012 15:11 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Fedcupové finále proti Srbsku v O2 areně je skoro vyprodáno

Česká tenisová jednička Petra Kvitová na olympiádě v Londýně medaili nezíská. Ve čtvrtfinále nestačila na Rusku Marii Kirilenkovou  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česká tenisová jednička Petra Kvitová na olympiádě v Londýně medaili nezíská. Ve čtvrtfinále nestačila na Rusku Marii Kirilenkovou | foto: Reuters

PRAHA České tenistky v čele s Petrou Kvitovou se mohou těšit v boji o obhajobu titulu ve Fed Cupu na velkou diváckou podporu. Vstupenky do pražské v O2 areny, kde se duel se Srbskem o víkendu 3. a 4. listopadu uskuteční, byly dnes během prvního dne předprodeje skoro všechny rozebrány.

"Když jsem si minulý týden přála hrát před plnou halou, netušila jsem, že vyprodáno bude během jednoho dne. To už je stejné jako na Jardu Jágra. Je to úžasné, moc se těším na halu plnou českých fanoušků," uvedla Kvitová v tiskové zprávě.

Kapitán Petr Pála informaci o rychle vyprodané hale zprvu nevěřil. "Snad na mě ještě nějaké lístky zbudou," vtipkoval. "Je super hrát před plným hledištěm. Holky si takovou atmosféru zaslouží a jistě i užijí." Balíčky na oba dny finále byly nabízeny ve třech kategoriích. V prvním patře stály 2990 korun, ve čtvrtém 1490 a nejlevnější lístky byly za 990 korun. Sobotní dvouhry začnou ve 13:30, nedělní program startuje v 11:00.

Prodávalo se hlavně na terminálech

Podle Miroslava Černoška, majitele České sportovní, která finále marketingově zajišťuje, se více než polovina spodního patra rozprodala jen na terminálech. "Vstupenky do internetového prodeje doslova mizely před očima. Vyprodat největší halu v zemi je snem každého promotéra," řekl.

Zájem je i o exhibici Kvitové s bývalou světovou jedničkou Ruskou Marií Šarapovovou. Duel wimbledonských šampionek se uskuteční v O2 areně 29. října.

ČTK, Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!