Pátek 3. května 2024, svátek má Alexej

12:11
Výhoda pro Federera, po jedné z nejdelších výměn v zápase, neuvěřitelně tvrdá výměna.
12:10
A poprvé jej Nadal nevyužívá, máme tady další shodu.
12:09
Brejkbol pro Nadala.
12:06
Další krásné výměny, stav je 30:30.
12:04
Po dvou hodinách a 14 minutách vede Nadal 3:2 ve třetím setu. Federer dobíhal jeho volej snad na vedlejším kurtu, dokázal jej skvěle vrátit, následně ale kazí beckhand. Nadal si musel notně vydechnout.
12:01
Co dokáže doběhnout Nadal je prostě neskutečné, volej do Federera přímo do růžku, kdy je Nadal na druhé straně kurtu, přesto Španěl míček dobíhá a soupeře prohazuje!
11:59
Další výměna na síti, Federer měl štěstí - srovnává na 2:2.
11:56
FANTAZIE!!!!! Jinak to nazvat nelze. Dvě smeče Nadala výměnu neukončili, jako by si vzal Federer štafle, na to, aby dosáhl na obě smeče, nakonec jej udolal Nadal až po kraťasu. Neuvěřitelné!
11:53
Game pro Nadala, ten vede 2:1. Federer se nakonec k brejkbolu nedostal.
11:49
30:30 při podání Nadala, kromě prvního servisu Nadala v zápase obvyklý stav při podání Španěla.
11:48
Federer srovnává na 1:1.
11:48
Ze 40:0 je to 40:30, ale překvapí to ještě vůbec někoho?
11:45
1:0 pro Nadala, Federer chybuje na beckhandu.
11:42
Opět 40:30 pro Nadala, zápas je neskutečně vyrovnaný.
11:40
Ve třetím setu začíná na podání španělská světová jednička. Potvrdí se nadvláda Fedexe? Zatím ne, Nadal skvostně Federera prohodil.
11:38
Federer srovnává na 1:1 - finále bude dlouhé, druhý set trval téměř padesát minut - a skončil 6:3 pro Švýcara. Ten pomalu získává navrch, je aktivnější a razantnější. Má také více vítězných míčků, es, ale také nevynucených chyb.
11:36
Dva setboly - 40:15! Další neskutečné výměny.
11:34
Je to tady, Federer skvěle zaútočil a Nadal chybuje - prohoz jde do pásky - 5:3 pro Švýcara.