Diskuse k článku: Gruzie zvažuje, že opustí olympiádu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 31
  • Poslední: 11.8. 2008 22:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
11.8.2008 22:26

Gruzie zvažuje, že opustí olympiádu

bi mnely opustit osetii f prvni rade

11.8.2008 17:46

Účel Gruzínska a jeho ochrancov pokaziť sviatok Číne

Voj. konflikt na Kaukaze zo strany Tbilisi proti neuznanej republike Juž. Osetsko je na olympiáde v Pekingu jednou z hlavných tém. Príčinou je to, že mocenskí predstavitelia Gruzínska zahájili vojnu proti Juž. Osetsku v deň otvorenia olympiády. Zahájenie voj. konfliktov protirečí olymp. tradíciám, zdôraznila of. predstaviteľka Olymp. výboru Gizzele Davisová v odpovedi na otázku o situácii v Juž. Osetsku. Podčiarkla, že konflikty by nemali byť ani v jednej časti sveta. Gruzínsko odpovedalo na výzvu svet. spoločenstva dodržiavať olymp. prímerie počas olympiády v Pekingu, rozsiahlym delostreleckým útokom, kt. úplne zničil centrum Juž. Osetska Cchinvali a z povrchu zeme zotrel mnohé obce. Gruz. mocenskí predstavitelia pritom nielen narušili celosvetovú tradíciu odstaviť delá počas olympiády. Prezident Gruzínska zabudol na svoj ver. sľub... Pokrač. na: http://voltaire.netkosice.sk, Trezor, téma: Účel Gruzínska a jeho ochrancov pokaziť sviatok Číne

11.8.2008 16:14

V SRPNU JAK ZNÁMU RUSKÉ KASERNOVANÉ ARMÁDĚ VELMI ÚZKO Z KRUT

V SRPNU JAK ZNÁMU RUSKÉ KASERNOVANÉ ARMÁDĚ VELMI ÚZKO Z KRUTÉ A NEMILOSRDNÉ INVAZE VŠÍ...KDYŽ UŽ SE NEDÁ SEDĚT ANI VE STÍHAČCE, POŠLE CAR OFICÍRY NA VEJLET...TROCHU VYPRÁŠIT BOUCHÁNÍM, TROCHU SE VYKLEPAT V TYPICKÝCH RUSKÝCH SAMOHYBECH..

 

NĚJAKÝ NEPOSLUŠNÝ SOUSED SE UŽ NAJDE, NĚKDE SE NOVÁ GUBERNICE ZŘÍDÍ A TAK I NEUTUCHAJÍCÍ OBDIV HLADOVĚJÍCÍHO NÁRODA...

11.8.2008 15:00

Gruzie zvažuje, že opustí olympiádu

dobre, dobre, tak at jdou. Jako dusledek situace, kterou sami vyvolali

11.8.2008 13:21

JE TO SPOJENEC, NAVÍC ČELÍ RUSŮM, COŽ SE NÁM MOC NEDAŘILO.

JE TO SPOJENEC, NAVÍC ČELÍ RUSŮM, COŽ SE NÁM   MOC NEDAŘILO...JE VIDĚT, ŽE I MALÝ NÁROD SE MŮŽE VZEPŘÍT , HÁJIT SVOU ČEST A PRÁVO  I ZA OLYMPIÁDY, JAK KONEČNĚ NAPSAL RUSKÝ GENERÁL GRIGORIJENKO, ŽE JSME SE JIM MOHLI 1968 UBRÁNIT A MĚLI BYCHOM 30 LET K DOBRU, MÉNĚ ZDEVASTOVANOU ZEM  A  PARAZITUJÍCÍ SOCIALISTY  DOBŘE K KRIMINÁLECH UBYDLENÉ

11.8.2008 11:14

ukecnutá výpověď o režimu

"Ještě nevíme, co se stane, ale bavíme se o tom. Rozhodnutí bude na prezidentovi státu Michailu Saakašvilim."

plně ve své vůli svobodní a naplnění gruzínskou variantou lidských práv  mají hrdí sportovci SVÉ rozhodnutí v ústech SVÉHO prezidenta.   sankce za opuštění LOH přes vůli prezidenta ?  nenávist národa za opuštění LOH ?  

11.8.2008 9:14

Gruzini

meli byt z her vykopnuti jako prvni za poruseni miru

11.8.2008 6:31

LEON SLEDOVANOU OSOBOU???

JASNE ZE LIDI JAKO TY SLEDOVALI  ASI JSI VYKRADAL CHATY A KOCARKARNY A SKLEPY  TAK SI MUSELI NA TEBE DAVAT VELKEJ BACHA   JASNE!!

11.8.2008 6:27

Leon a dwdw zurivi komunisti

PISI ZE NECO ROZPOZNAJI ;-D  SLIZKY JSTE JAKO HADI A POMALU A JISTE ZDE SIRITE TU KOMUNISTICKOU PROPAGANDU  JSTE PROSKLENI JAKO ZRCADLO  DEBILCI   DELATE ZDE MRAVOKARCE A BLBI JSTE JAKO PUCTOK JSTE NA UROVNI JANECKA A KOCOURA MUZETE SE S NEMA TITULOVAT SOUDRUHU TROUBOVE(Y)

11.8.2008 6:15

Oblibeny prezident... Gruzie

Problem je v tom z 90% sveta rusove jsou nenavideny narod  nadelali ve svete nejvice skod jak na  zemi tak na lidech  ROZUMNY GRUZINSKY PRESIDENT KTEREHO GRUZINCI MILUJI  NEJEN PROTO ZE  MU TO MYSLI,ALE NEJVICE ZE JE PROTI RUSKY  PREJI JIM USPECHR^

11.8.2008 21:45

Re: Oblibeny prezident... Gruzie

To Aha: Vaše přání úspěchu "rozumnému presidentovi" je skutečně jen vaše zbožné přání - Rusi si velmi rychle udělají na Kavkaze pořádek, nebojte se - bude to i ve vašem zájmu, či snad máte syna poučeného a připraveného, aby tam šel jako dobrovolník položit život?VV

10.8.2008 23:11

Pokud

Rusové svojí odvážnou akcí popoženou EU  k rychlejšímu sjednocování a hledání nové energetické politiky, probudí NATO, urychlí výstavbu protiraketového systému  a utuží vztahy mezi Evropou a Amerikou, tak potom balšoje vam spasíba, bratja zachvatčiki.

Američané uvažují o programu, který by do deseti let odstranil jejich závislost na ropě. Pokud by se tím směrem energicky vydala i Evropa, Rus nám může být ukulele.

10.8.2008 10:04

dobrá výmluva

gruzínští sportovci mají slabé výkony, tak se jim to hodí

10.8.2008 15:20

Re: dobrá výmluva

jsi hlupec...

9.8.2008 23:23

Osetie, nikdy, kromě dob komunismu, nepatřila ke Gruzii

Osetínci nechtějí být v Gruzii, referendum dopadlo pro nezávislost.  Nikdy v historii, vyjma komunistické éry,  nepatřili ke Gruzii. Jejich země byla Stalinův dárek Gruzii.

Dnes, po pádu komunismu to už nemá žádné opodstatnění. . Není jejich chyba že vlastními lidmi nenáviděný gruzínský prezident, za korupci, politické vraždy a znásilnění prezident nedokázal nic, kromě vraždění a etnického čištění, nic nabídnout. :-(

Osetínci se musí rozhodnout sami a rozhodli se. Pohrobci komunismu, mající stalinismus v genech, to nedokáží dodnes pochopit.

10.8.2008 15:22

Re: Osetie, nikdy, kromě dob komunismu, nepatřila ke Gruzii

Osetinci o nicem nerozhodli... v tuto chvili se snazi rozhodovat Rusove. Doufam, ze je svet alespon trochu klepne pres prsty. i kdyz Rus ma tuhy korinek a z nejakeho klepnuti si moc nedela...

10.8.2008 17:11

Re: Re: Osetie, nikdy, kromě dob komunismu, nepatřila ke Gruzii

Ze by nerozhodli? Hned prvni den tzv. prezident Osetie poprosil Rusko o pomoc, protoze bylo jasne, ze by gruzinsti vojaci povrazdili cely narod. Musite se podivat na jine media, kde o konfliktu mluvi samotne abchazove. To co ukazuje CNN a timpadem i Nova, CT1, je jen to, co chce svetu ukazat Amerika. Protoze Bush podporuje Saakashviliho. Jde o informacni valku a CNN to vzdy ukazovalo ve prospech US. Mimochodem, podivejte se, kam prcha vetsina civilistu z Abchazie? Ze by do Gruzie?)) A co to znamena?

10.8.2008 21:38

Re: Osetie, nikdy, kromě dob komunismu, nepatřila ke Gruzii

Jestli vy nemyslíte Severní Osetii. Jižní Osetie byla prázdné území a začala být osídlována Osetinci až za ruské vlády, tj. Osetinci tam nejsou ani zdaleka tak dlouho, než například sudetští Němci v Čechách.

Juknul jsem se na historické mapy Grutzie a všude je její součástí dnešní uzemí jižní Osetie. Mapy najdete například na Wiki pod heslem Georgia.

11.8.2008 9:15

Re: Re: Osetie, nikdy, kromě dob komunismu, nepatřila ke Gruzii

Neco jako HIC SUNT LIONES? Prazdne uzemi. hmm

11.8.2008 16:58

Re: Re: Re: Osetie, nikdy, kromě dob komunismu, nepatřila ke

Řídce osídlené, jako Sudety. Ostetinci tam přicházeli jako Rusku loyajální  kolonisté, nikoli však na pozvání Gruzínských králů, ale ruského kolonizátora.

9.8.2008 20:02

Ono nejde o "mír v době olympiády",

v roce 1980 také Rusáci válčili v Afghánistánu a nikomu nevadilo v této bolševické kolonialistické struktuře pořádat OH , ono jde o to, že  v době olympiády budou lidi sedět u TV a civět na přenosy, pročež ruské přepadení Gruzie nebude tak na ráně, proto Rusáci zaútočili právě teď - nicméně váš nápad je dobrý, dobrý nápad je dát Rusákům i pořádně po hubě, jak to udělali Maďaři v Melbourne 1956 (finále vodnéího póla) - akorát podporu u publika pak nehledejte, Číňané nejsou Australané.

9.8.2008 20:53

Re: Ono nejde o "mír v době olympiády",

Ale vadilo, vic nez 70 zemi sveta se rozhodlo do Moskvy nejet. Symbol moskevske olympiady se staly olympijske kruhy z ostnateho dratu, ze ostnaty drat je symbol komunizmu jsme mohli videt od Chebu az po Petrzalku.

10.8.2008 17:05

Re: Ono nejde o "mír v době olympiády",

Zapominate na neco. To byl Saakashvili, kdo zahajil valku v den zacatku OH. Tentiz den prakticky vymazal mesto Cchinvali ze zemskeho povrchu. A Rusko vstoupilo do Abchazie az o den pozdeji, kdy pocet mrtvych v Cchinvali uz dosahl tisice! 

10.8.2008 21:32

Re: Re: Ono nejde o "mír v době olympiády",

To mi připomíná, že Hitler také Polsko nepřepadl, ale reagoval na polské přepadení vysílače v Hlivicích. Válku začali Poláci.

9.8.2008 18:26

Hmm,

to všechno vypadá jako torpédování OH. Tak kvůli tomu umírali lidi ve Cchinvali ? To ale těm gruzínským atletům neřekli, jak jejich armáda začala s tím mordováním.

9.8.2008 18:23

Vidíme že jde o koordinovanou US-akci

proti  a Rusku zároveň Číně - olympionici celého světa budou žádáni, aby je  odsoudili jako agresory a nepřátele lidských práv -

jak ubohé, jak americky mělké to je posoudí si každý sámVV

9.8.2008 18:31

Re: Vidíme že jde o koordinovanou US-akci

jseš hlupák

9.8.2008 18:45

Re: Re: Vidíme že jde o koordinovanou US-akci

Naopak - ostouzení RF na olypiádě,

když bude dostatečně silné, donutí hrdé Rusko, aby stáhlo svoji nominaci-

USA by tak mohly získat většinu medailí -

nehledejme u američanů vyšší  morálku, jejich záměrem je vždy a především jejich vlastní zisk bez ohledu na jinéVV

9.8.2008 20:04

Re: Re: Vidíme že jde o koordinovanou US-akci

Čtenář i Leon jsou zuřiví bolševici, jiný komentář u nich nehledej - Rusko přepadne Gruzií a podle nich USA udělali rafinovanou akci, aby měli víc medailí:)))

9.8.2008 23:19

Re: Re: Re: Vidíme že jde o koordinovanou US-akci

Osetínci nechtějí být v Gruzii, referendum dopadlo pro nezávislost.  Nikdy v historii, vyjma komunistické éry nepatřili ke Gruzii.

je zajímavé ostřelovat a vraždit, vyhánět civilisty, zničit hlavní město jinému státu a pak kňučet něco o napadení.8-o:-D

Ríšo, komunismus před 20ti lety padl, SSSR už není. Opravdu si myslíš, že Stalinovo rozhodnutí, dát k ježíšku Osetii Gruzii, má dnes nějakou platnost?  Zrovna u tebe, nemáš rád komanče a jejich smysl pro lidská práva, bych to nečekal.

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...