Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Plíšková už letos hrát nebude, na kurty ji nepustí zraněné zápěstí

Karolína Plíšková na turnaji v Guadalajaře foto: Reuters

Karolína Plíšková musela kvůli zranění zápěstí na levé ruce předčasně ukončit sezonu. Na sociální síti X to s odkazem na videovzkaz české hráčky oznámili pořadatelé Transylvania Open v Kluži, kde měla česká tenistka v polovině října plnit roli nasazené hráčky.
  15:34

„Těšila jsem se, že si zase zahraji v Rumunsku, ale kvůli zranění nebudu už moci nastoupit v tomto roce do žádné soutěže,“ uvedla Plíšková ve videu adresovaném rumunským příznivcům.

Jednatřicetiletá Plíšková naposledy hrála v polovině září v Guadalajaře, kde vypadla ve druhém kole. V tomto roce nepřidala bývalá světová jednička a aktuálně 36. hráčka světového žebříčku žádný titul k dosavadním šestnácti turnajovým triumfům ve dvouhře. Jejím maximem byly tři čtvrtfinálové účasti, jednu z nich si připsala i na grandslamovém Australian Open v úplném začátku roku. Na French Open i ve Wimbledonu stejně jako na dalších šesti akcích skončila hned po prvním zápase.

Autoři: ,

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...