Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Král LeBron se zachoval jako malé dítě, posmívá se mu i rival Bryant

Sport

  10:10
PRAHA/AKRON - VIDEO Celá basketbalová Amerika nyní nežije ničím jiným. Samozvaného vládce NBA LeBrona Jamese pokořil na tréninkovém kempu o 10 centimetrů nižší amatérský basketbalista Jordan Crawford. Opora Clevelandu, která nedávno prodělala operaci nezhoubného nádoru v pravé čelisti, prý situaci neunesla a nechala nahrávku zničit.

Jordan Crawford. foto: AFP

Čtyřiadvacetiletý James neprožívá zrovna ideální období kariéry. V play off Východní konference jeho Cleveland překvapivě nestačil na Orlando v sérii, ve které jej zastínil Dwight Howard.

Jordan Crawford a LeBron James.

Následně podstoupil nejlepší hráč uplynulé sezony operaci nezhoubného nádoru v pravé čelisti a nyní si celá Amerika nepovídá o ničem jiném, než jak jej neznámý amatérský basketbalista ztrapnil při tréninkovém kempu.

Jordan Crawford se díky jedné povedené smeči stal za oceánem hvězdou, videa s ním na youtube patří v posledních dnech k těm nejvyhledávanějším. Důvodem je jeho akce, kdy si najel ze strany na koš, naskočil si na létající LeBrona a svůj nájezd na koš zakončil efektivní smečí.

FOTA Z CELÉ AKCE:

Přihlížející a kameramana, který akci natáčel, ale více zaskočila reakce hvězdného hráče. Ten údajně odešel za zástupci společnosti Niké s žádostí o zničení nahrávky. Že se tak skutečně stalo potvrzuje i fakt, že najít nahrávku akce na internetu je téměř nemožné a americké televize, které se celému incidentu důkladně věnují, ji ve svých reportážích také nepouští.

"Vůbec nevím, jak reagoval. Celou dobu se k nám choval skvěle, ale po této akci, už se mnou nemluvil. Ale nevím, co poté dělal, já si užíval svou radost z akce se svými kamarády a spoluhráči," svěřil se 193 centimetrů vysoký rozehráváč (LeBron měří 203 centimetrů).

KOBE BRYANT VTIPKUJE S DĚTMI NA SVÉM KEMPU NA ÚČET LEBRONA JAMESE:

Vše si užil také velký rival Jamese a opora LA Lakers Kobe Bryant. Ten si na svém kempu obklopen dětmi do LeBrona neopomněl rýpnout."Nezkoušej na mne smečovat na mém vlastním kempu!" řekl jednomu z nadějných basketbalistů s úsměvem na tváři. A zámořská média již stačila LeBrona Jamese přejmenovat z LeBrona na LeBaby.

Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?
Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?

Pokožka novorozenců a kojenců je tenká, zranitelná a má méně melaninu, což je pigment, který chrání pokožku před slunečním zářením. Kůže miminka je...