Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří
130 let

Lidovky.cz

Lochte bude v reality show hledat lásku i trénovat na Rio

Sport

  19:50
LOS ANGELES - Koncem dubna začne americká televize vysílat reality show, jejímž protagonistou bude plavecká hvězda Ryan Lochte.

Ryan Lochte foto: Reuters

Pětinásobný olympijský vítěz a mnohonásobný mistr světa bude v šesti epizodách hledat svou životní lásku, vymýšlet vlastní módní kolekci, ale i trénovat na olympijské hry v Riu de Janeiro v roce 2016.

"Budu v tom pořadu randit. Jestli to vyjde, nebo ne, to se musíte podívat," řekl listu USA Today. "Chci najít někoho dokonalého, s kým strávím zbytek života. Je to těžké, když jste olympionik se vší tou slávou okolo," prohlásil osmadvacetiletý závodník.

O jeho lásku bude usilovat i Carmen Electra, s kterou byl spatřen v jednou hollywoodském klubu a jejich schůzka se v pořadu objeví. "Bylo fajn tě poznat," napsala po rande bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka na twitteru. Lochte čtyřicetileté herečce rovněž složil kompliment, když uvedl, že díky ní byl "zamilován nejvíc od dětských let".

V pořadu nazvaném "Co by udělal Ryan Lochte?" se objeví i celá jeho rodina. "Moc si to užívali, protože se mnou mohli strávit víc času než kdy jindy," uvedl plavec po natáčení v Los Angeles. Pokud dojde na druhou řadu, hodlá si tam pořídit dům.

Jeho nadšení z reality show prý ale nesdílí trenér Gregg Troy. "Pořád mi volá a ječí na mě. Vyhrožuje mi, že mě vykopne z týmu, a posílá mě někam," přiznal Lochte, kterého v červenci čeká mistrovství světa v Barceloně.

Autoři: ,