Diskuze

Moravec dojel ve sprintu těsně druhý za Fourcadem, Koukalová byla třináctá

Český biatlonista Ondřej Moravec skončil druhý ve sprintu Světového poháru ve finském Kontiolahti. O šest desetin sekundy ho porazil jistý vítěz seriálu Francouz Martin Fourcade, který vybojoval rekordní třinácté prvenství v sezoně. Třetí Nor Emil Hegle Svendsen na Moravce ztratil 8,8 sekundy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Y. Fetsyshkanyn

11. 3. 2017 16:21

Smíšený závod štafet, týmy jsou složeny ze dvou žen a dvou mužů. Úseky 1 a 2 běží ženy, úseky 3 a 4 muži. Dámské úseky jsou 6 km a pánské úseky jsou 7,5 km.

Smíšená štafeta dvojic: Každý tým má muže a ženu a z nichž každý běží dvě kola 3 km úsek, s výjimkou posledního úseku, kde muž běží 4,5 km z celkových 13,5 km

0 0
možnosti

O. Schejbal

10. 3. 2017 23:25

Moravec výborně, jen nechápu, co tam ještě dělá Soukup a trenéři nepostaví raději talentované juniory, třebaže by dopadli stejně a nebo ještě hůře. V ženách potom pustit na start evropskou juniorskou mistryni Davidovou, určitě by dopadla lépe, než nemožné Jislová s Charvátovou