Úterý 30. dubna 2024, svátek má Blahoslav

Diskuze

Myslela jsem, že to byla rolba

Životní sezona? Sportovní hvězdička drobné postavy, k níž byly v minulých dnech upřeny zraky českých fanoušků, pokrčí rameny. „Asi jo,“ řekne Martina Sáblíková (21) k období, během něhož vybojovala bronz na ME ve víceboji, ve stejné soutěži se stala mistryní světa, ovládla pořadí jednotlivců a podílela se na triumfu družstva ve Světovém poháru na dlouhých tratích, a na závěr přidala na světovém šampionátu ve Vancouveru zlato na 5000 a stříbro na 3000 metrů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.