18. prosince 2008 16:20 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Nikola Sudová začala SP třetím místem

Česká lyžařka Nikola Sudová (vpravo) se prosadila v kanadském Mont Gabrielu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česká lyžařka Nikola Sudová (vpravo) se prosadila v kanadském Mont Gabrielu. | foto: ČTK

MERIBEL Akrobatická lyžařka Nikola Sudová zahájila sezonu Světového poháru třetí pozicí. Šestadvacetiletá česká reprezentantka vybojovala umístění na stupních vítězů v paralelní jízdě v boulích v dnešním závodu ve francouzském Meribelu.

Sudová, druhá žena celkového hodnocení SP, dnes vstoupila do vyřazovací části pro osm nejlepších vítězstvím v kvalifikaci a uspěla i ve čtvrtfinále s Italkou Deborah Scanziovou. V semifinále byla ale nad její síly Kanaďanka Jennifer Heilová, jež v následném finále podlehla Američance Hannah Kearneyové. Sudová pak v duelu o třetí místo zdolala krajanku vítězky Emiko Toritovou a připsala si hned na úvod pódiové umístění.

Mezi muži zvítězil Kanaďan Pierre-Alexandre Rousseau před svým krajanem Alexandrem Bilodeauem. Češi Lukáš Vaculík a Matěj Kotek nepostoupili z kvalifikace. Sezona SP v jízdě v boulích měla původně začít minulý víkend v Moskvě, ale závod byl kvůli nedostatku financí organizátorů zrušen.

Výsledky:
Muži:

1. Rousseau, 2. Bilodeau (oba Kan.), 3. Benna (Fr.), 4. Smyšljajev, 5. Volkov (oba Rus.), 6. Deneen (USA), ...34. Vaculík, 44. Kotek (oba ČR).

Ženy: 1. Kearneyová (USA), 2. Heilová (Kan.), 3. Sudová (ČR), 4. Toritová (USA), 5. Marblerová (Rak.), 6. Uemuraová (Jap.).

ČTK

PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět
PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět

Vždy to vypadá nadějně, ale stále nic. Měřím bazální teplotu, tento měsíc to vypadalo velmi nadějně. Teplota 37,5 a Ms meškala 7 dní. A stejně ta mrška červená přišla. :( Už nevím proč to nejde. Vždy se snažíme v době ovulace i pravidelně celý měsíc a stále nic. Už je mi z toho až smutno.

Najdete na Lidovky.cz