Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nizozemská volejbalistka Visserová byla i s přítelem nalezena mrtvá

Sport

  13:49
MURCIA (Španělsko) - Bývalá opora nizozemské volejbalové reprezentace Ingrid Visserová byla po dvoutýdenním pátrání ve Španělsku nalezena mrtvá i s přítelem. Jejich zakopaná těla objevili policisté podle agentury EFE v citrusovém sadu nedaleko Murcie, kde se pár 13. května ubytoval v hotelu. Zřejmě šlo o vraždu, policie už dvě podezřelé osoby zatkla.

Plážový volejbal foto: Reuters

Pětatřicetiletá Visserová, mistryně Evropy z roku 1995, jež za národní tým odehrála přes 500 zápasů, právě za klub z Murcie před třemi lety hrála.

Společně s o 22 let starším přítelem Lodewijkem Severeinem odletěli do Murcie před 14 dny a měli sjednanou návštěvu na tamní klinici pro léčbu neplodnosti. Ke schůzku se však nedostavili, nevrátili se ani do hotelu a jejich telefony byly nedostupné.

Rodina proto kontaktovala policii, bylo vyhlášeno pátrání a minulý týden španělští policisté objevili jejich pronajatý vůz zaparkovaný v centru Murcie. Nyní našli mrtvá těla v nedalekém městě Alquerías. Policie nevyloučila, že šlo o naplánovaný zločin.

Visserová ukončila reprezentační kariéru vloni v únoru. V roce 1996 pomohla Nizozemkám k pátému místu na olympijských hrách v Atlantě, před čtyřmi lety s nimi zkušená blokařka získala na ME stříbro. Ve španělské lize působila také v letech 2001 až 2004.

Autor:

Vyhrajte super-prémiové pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2
Vyhrajte super-prémiové pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2

Rádi byste vyzkoušeli nejdokonalejší recepturu pokračovacího kojeneckého mléka BEBA? Zapojte se do soutěže a vyhrajte hned 2 balení mléčné výživy...