Neděle 28. února 2021svátek má Lumír -1 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Olympijská volba nevolba: využití situace, nebo jen nezájem o pořadatelství?

Tentokrát nedošlo na žádné napjaté ticho při otevírání obálky se jménem vítěze. Ani se nelobbovalo do poslední minuty. Prezident Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach v Limě vyhlásil výsledek hlasování, který byl dopředu domluvený.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Melichar 15.9.2017 11:04

Ani se tomu nezájmu nedivím. Sedět u bedny a jásat nad výkony "našich" (kterým jde ale víc o to PR, je to hlavně jejich boj a jejich kšeft). Za rok, za dva, se pak dozvědět, kdo to tehdy skutečně vyhrál (tedy "skutečně"). A snad ještě horší bude, vydat se přímo do centra dění, překousnout předražení všeho možného, nekonečné bezpečnostní prověrky a dobrat se zhruba stejného výsledku, jak u TV.

Pak se skutečně jeví smysluplnější sednout na kolo, hvízdnout na psa, ... Vykašlat se na mediální národnostní masáže a udělat něco skutečně pro sebe.

J. Z rokycan 15.9.2017 9:56

No v roce olympiády bude Francie země mohamedánů a vůbec imigrantů ... sportovci si budou muset přibalit do povinné výbavy kobereček ... .-)

J. Nový 15.9.2017 9:06

Kdyby se OH odehrávaly stále na jednom místě, tak by se prd stalo. Třeba nějaké území, které by vlastnily všechny státy dohromady a společně by se i podílely na budování a udržování sportovišť. Prostě by LOH byly třeba stále v Řecku.

R. Markvart 15.9.2017 10:12

Mám vážné obavy, že pak by Řecko vzkvétalo a ostatní státy, resp. jejich Olympijské výbory by se řítily do finančního kolapsu.

Není to vhodný nápad, a to ani v případě, že by se jednalo o jiný, permanentně pořadatelský stát než Řecko.


Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...