Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

03:24
Skikros

Kanaďanka Kelsey Serwaová vyhrála olympijské zlato ve skikrosu. Stříbro bere další kanadská závodnice Brittany Phelanová a na třetím místě dojela Švýcarka Fanny Smithová

• Kanaďanka Kelsey Serwaová vyhrála olympijské zlato ve skikrosu. Česká...

Kanaďanka Kelsey Serwaová vyhrála olympijské zlato ve skikrosu. Česká reprezentantka Nikol Kučerová vypadla ve čtvrtfinále a obsadila 14. místo. / Autor: Reuters

02:46
Skikros

Nikol Kučerová do semifinálové jízdy nakonec nepostoupila, po statečném výkonu v druhé jízdě obsadila těsně poslední čtvrté místo.

• Skikrosařka Nikol Kučerová postoupila v Pchjongčchangu do čtvrtfinále...

Skikrosařka Nikol Kučerová postoupila v Pchjongčchangu do čtvrtfinále olympijského závodu. Vypadla obhájkyně titulu Marielle Thompsonová z Kanady. / Autor: Reuters

02:15
Skikrosařka Nikol Kučerová postoupila ze svoji jízdy do čtvrtfinále skikrosu! Vypadla obhájkyně titulu Marielle Thompsonová z Kanady. To je na programu od 2:35 SEČ.
02:00
Skikros
Začíná finále krasobruslařek a osmifinále skikrosu žen. Do něj nastoupí Nikol Kučerová s mistryní světa ze Švédka Sandrou Näslundovou a Němkou Julií Eichingerovou.
01:32
Češi v akci
Nejdůležitější momenty dnešního dne obrazem.
01:05
Olympijský program v krasobruslení uzavřou volné jízdy žen, v nichž se o zlato přetahují dvě ruské reprezentantky. Od 2:00 SEČ můžete sledovat zda svoje vedení dotáhne do konce teprve patnáctiletá Alina Zagitovová.
00:41
Zajímavost

Severokorejští sportovci, kteří byli na poslední chvíli vysláni na zimní olympiádu do Jižní Koreje v rámci sbližování obou zemí, v soutěžích pohořeli. Více se dočtete

• Severokorejské mávání vlaječkami.

Severokorejské mávání vlaječkami. / Autor: Reuters

00:22
Zajímavost

Vedle snahy o zisk olympijské medaile přijela americká lyžařská hvězda Lindsey Vonnová do Koreje i s cílem vzdát hold svému dědečkovi, který v listopadu zemřel. Více o tomto příběhu si přečtete

• Zklamaná Lindsey Vonnová.

Zklamaná Lindsey Vonnová. / Autor: Reuters

00:00
Češi v akci

Vítejte u online přenosu z pátku 23.2. V Koreji se rozhodne o finalistech hokejového turnaje. Češi dosud vyhráli všechny čtyři zápasy, ale teď je čeká největší favorit celého turnaje, tým olympijských sportovců z Ruska. Zápas začíná od 8:40 SEČ. Program doplňují další čtyři disciplíny - štafeta biatlonistů s českým kvartetem Krčmář, Moravec, Šlesingr a Sokup od 12:15 SEČ, volný program krasobruslařek bez české účasti od 2:00 SEČ, rychlobruslařský závod mužů, kteří absolovují finále na 1000 metrů a skikros žen - v něm se ve 2:00 SEČ představí Nikol Kučerová.

• XXIII. zimní olympijské hry, hokej, muži, čtvrtfinále, ČR - USA. Čeští...

XXIII. zimní olympijské hry, hokej, muži, čtvrtfinále, ČR - USA. Čeští hokejisté se po vítězství na nájezdy radují z postupu do semifinále. / Autor: ČTK