27. listopadu 2008 20:26 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Olympionik Jaroslav Kulhavý podporuje dětské domovy

Předávání šeku za účasti paní Tiché, Karla Svobody a Jaroslava Kulhavého (zprava). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Předávání šeku za účasti paní Tiché, Karla Svobody a Jaroslava Kulhavého (zprava). | foto: www.sport-invest.cz

TRNOV Dnes odpoledne došlo k předání šeku od společnosti TOI TOI a především olympijského účastníka Jaroslava Kulhavého dětského domovu v Trnově. Na konto DD Trnové se tak sešlo velmi slušných více jako 83 tisíc korun.

Jak celá akce začala? Společnost TOI TOI se na začátku roku zavázala, že trnovskému dětskému domovu věnuje 10,- Kč za každého jezdce v jednotlivém závodu Českého poháru MTB, který společnost podporuje. Peníze trnovský dětský domov (předání šeku se zúčastnili i ti nejmenší, jichž se akce týkala nejvíce) využije na nákup mobiliáře pro zrekonstruovanou zahradu DD Trnov.

Akce se zúčastnil také nejúspěšnější český závodník MTB, třiadvacetiletý Jaroslav Kulhavý. Ten se jako jediný z českých jezdců dokázal kvalifikovat na OH v Pekingu v letošním roce a v závodě cross-country se umístit na slušném 18. místě. Jeho největšími úspěchy jsou titul mistra ČR z letošního roku a také tituly juniorského evropského i světového šampiona 2004.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
INŽENÝR VÝVOJE - KONSTRUKTÉR

Advantage Consulting, s.r.o.
Moravskoslezský kraj
nabízený plat: 30 000 - 40 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz