Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Osudový hrníček. Způsobí krach jednání mezi Mourinhem a Manchesterem United?

Sport

  6:00
PRAHA - Zhruba 70 korun stojí hrníček s potiskem portugalského fotbalového trenéra Josého Mourinha ve fanshopu londýnské Chelsea, kterou v minulosti dvakrát trénoval.

José Mourinho. foto: Reprofoto

Právě loňskému šampionovi Premier League přenechal slavný Portugalec v roce 2013 svoji ochrannou známku pro britské ostrovy. Její registrace je platná deset let – až do roku 2023.

Jenže výstřední Portugalec právě v těchto dnech jedná vLondýně o smlouvě s Manchesterem United.

Obecně se čekalo, že obě strany podepíšou tříletou smlouvu vhodnotě 45 milionů liber (cca 1,6 miliardy korun) ve středu.

Jenže ačkoliv se kluby na podmínkách smlouvy údajně shodují už od úterý, k potvrzení kontraktu nedošlo. A podle ostrovních médií právě kvůli Mourinhově ochranné známce.

Všichni zúčastnění nejspíše tuto komplikaci do konce týdne vyřeší. Jenže taky nemusí. „Bezcenný“ hrníček by pak výraznou měrou pozměnil osud jednoho z nejslavnějších celků světa.

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat