6. září 2015 11:03 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Vůz vjel při španělské rallye do diváků, zabil jich šest včetně dětí a žen

Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto | foto: repro: Youtube.com

LA CORUŇA Při regionální rallye v Galícii na severozápadě Španělska zemřelo v sobotu večer šest lidí, včetně těhotné ženy. Závodní vůz, který jel podle policie příliš rychle, vylétl z trati mezi diváky. Zranění utrpělo dalších 16 lidí, pilot havarovaného Peugeotu 206 ani jeho navigátor mezi nimi nejsou.

Tragédie ukončila předčasně 20. ročník Rallye La Coruni kolem osmé hodiny večer. Stala se u města Carral. „O život přišli dva muži a čtyři ženy, z nichž jedna byla těhotná,“ řekl médiím mluvčí tamní policie. Ze zraněných osob, mezi které patří i čtyři děti, je stav dvou vážný.

Podle britského serveru Independent může počet obětí ještě vzrůst. Příčina nehody se vyšetřuje. Řidič havarovaného vozidla jel mnohem vyšší rychlostí než měl.

ČTK

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.

Najdete na Lidovky.cz