Diskuse k článku: Rogge: MOV není politická organizace

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 25.3.2008 16:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
25.3.2008 16:09

jde jen a jen o peníze

Současný Monetární Olympismus již dávno není o sportu, ale jak ze sportu získat peníze. Novodobé OH jsou již jen finanční investicí pro nejsilnější finanční skupiny, povětšinou již nadnárodní. A vyhrát mohou za tučné odměny jen silně sponzorovaní profesionálové. Pan Coubertain se musí v hrobě obracet jak Kaplanova turbína při zátěžových zkouškách.

25.3.2008 10:38

pokud toho kaspara

budou podporovat kaspari typu Jiraska,nic se nezmeni!

24.3.2008 23:05

MOV je skupinka dementních úplatných senilů

kteří budou panaáčkovat všude , kde dostanou milionové úplatky , mladé kurvičky na hraní k nočníku a to je asi vše , na co tak ještě stačí .

Olympijská myšlenka je dávno mrtvá a slouží pouze pro kšeft vyvoleným skupinkám a pro oblbování nemajetných vrstev u televizorů , které u špatného piva a ještě horších salámů prožijí své národní euforie , až někdo JEJICH , totálně zhulený krevním dopingem , doleze pro nějkaou medaili .

Kdo neskáče , není číňan . Rv

24.3.2008 20:53

Jacques Rogge větou o katalyzátoru změn dokázal nadstanda

Jacques Rogge větou o katalyzátoru změn dokázal nadstandartní vztahy užitečných idiotů z MOV  s ÚVé Komunistické strany Číny....

Kdokoliv z normálních turistů, který by na letišti v Pekingu na otázku, jaký je účel jeho návštěvy odpověděl

" doufám , že budu katalyzátorem změn v Číně"

by byl šupem poslán domů do jeho "čínskému lidu cizí země demokracie"

24.3.2008 20:42

Místní zákon v česku byla například vedoucí úloha strany

Takže podle logiky MOV by se v případě, kdyby Československo například pořádalo ZOH a někdo z výpravy jeho mateřské  Belgie  by řekl, že vedoucí úloha strany je prostě blbost tak by ho pan Rogge osobně ukřižoval ? Nebo by ho osobně napráskal ...

Dodržovat se mají jen místní  zákony, které nevedou k tomu, že k většině místních záležitostí se místní nemohou vyjadřovat, dále zákony náboženské a kulturní aby se místní neuráželi.....

Je celkem jisté že bez bojkotu her v Moskvě by nebylo Gorbačova .....

24.3.2008 20:31

Proč se tedy MOV chová politicky ?

Přece sám MOV říká že OH otevřou Čínu vlivu demokracie, ukáží čínanům hodnotu svobody a dají možnost světu poznat Čínu ... jestli tohle není politika MOV tak co to teda je ?Jaké konkrétní výhody "Olypismu" má ten pán na mysli ? Jako že v pěti letech proseje čínský stát dětskou populaci, vytvoří týmy sportů odkud se dají přivézt medajle  a 15 let drezíruje  statisíce dětí do statistiky medajle/odpad ?

Co je na "pracovním sportovním táboře" olympijské ? Jako že děti nemusí pracovat u pásu za pár frfníků na hodinu, že jeden ze statisíc dostane medajlu ?   Že kolektiv velké číny to natře bílým ďáblům ?

V roce 1934 prohlásil nepolitický Brundage,  šéf Amerického olympijského výboru: "V Německu neexistuje nic, co

by opravňovalo bojkot. Amerika by se mohla v mnohém učit.

24.3.2008 17:48

V Brně za lidská práva v Číně

Není divu, že je v souvislosti s pořádáním Olympijských her Čína "pod drobnohledem". Mandalou proti temnotě, Svíčkový pochod za lidská práva v Tibetu či soutěž Olympiáda bez ostnatých drátů - to jsou akce, které pořádá brněnská skupina AI.

24.3.2008 16:39

bafuňáři

Sportovní bafuňáři jsou stejná prasata všude na světě: Košťál, Rogge apod.

24.3.2008 15:46

zkorumpovaní olympionici

MOV je organizace sloužící k organizování úplatků při pořádání komerční akce Olympijské hry - je to jen kolotoč peněz do kapes členů MOV. A se sportem to nemá nic společného. A když jde o peníze tak lidská práva a komunismus nejsou nic problémového.>-