30. července 2008 13:55 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Ronaldo má v LA hlídače

Ronaldo je středem pozoronosti. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ronaldo je středem pozoronosti. | foto: AFP

LOS ANGELES Trenér fotbalistů Manchesteru United Alex Ferguson nechává svou největší hvězdu Cristiana Ronalda hlídat na každém kroku. Má tak přesné informace o tom, co portugalský záložník, který se zotavuje po operaci kotníku, dělá.

Zatímco Manchester je na přípravném turné po Africe, zraněný Ronaldo pobývá v Los Angeles, kde plní reklamní povinnosti. Pobyt v Hollywoodu nahrává bulvárním listům, které přinášejí informace o hráčově bujarém nočním životě v místních klubech.

"Tyto informace mě neznepokojují. Máme někoho, kdo je neustále s Cristianem. Proto vždy víme, co se v Los Angeles děje," řekl Ferguson listu Sunday Mirror. "Když se objevila informace o tom, že se fotbalista údajně opíjel vodkou, okamžitě jsem zavolal našemu člověku a ten mě ujistil, že to není pravda, že Cristiano nepil," dodal.

Legendární skotský trenér, který v Manchesteru působí již 22 sezon, zároveň vyloučil, že se Ronaldova kariéra začíná podobat dráze největší fotbalové celebrity Davida Beckhama, někdejší opory United. "Já bych je nesrovnával, jsou tam jasné rozdíly," řekl Ferguson. "Víme, že úspěch může hráče změnit. Cristiano se nyní zařadil mezi největší hvězdy a naší povinností je pomoct mu k tomu, aby zůstal svůj," dodal.


ČTK

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.