Pondělí 15. dubna 2024, svátek má Anastázie
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Konec rodinným sporům. Strachová nechala zastavit trestní stíhání na svého otce

Slalomářka Šárka Strachová se rozhodla ukončit spory s otcem a odpustila mu. Bronzová olympijská medailistka z Vancouveru 2010 vzala zpět souhlas s trestním stíháním Petra Záhrobského, kterému za zpronevěru jejích odměn hrozilo až deset let vězení. Bývalá mistryně světa ve slalomu to zveřejnila na svém facebookovém profilu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
STRACHOVÁ ZACHRAŇUJE ZBYTKY SVÉ POVĚSTI (část I.)

STRACHOVÁ ZACHRAŇUJE ZBYTKY SVÉ POVĚSTI

Při přečtení článku jsem nevěřil svým očím, že je možné tak překrucovat skutečnosti. Lidé okolo Strachové včetně ní pochopili že při soudním jednání už půjde o tvrdé argumenty, půjde do tuhého a těch se jí a lidem okolo ní najednou přestalo dostávat. Bulvární žvásty o nějaké zpronevěře, kterými krmila své fanoušky přestávají však byt důkazy před soudem. Strach, že neuspěje nabral zcela reálné obrysy.

0 0
možnosti
STRACHOVÁ ZACHRAŇUJE ZBYTKY SVÉ POVĚSTI (část II.)

Otec, který byl vláčen bulvárními medii a zřejmě i úplatnými novináři aniž by byla ověřována fakta doposud žádný spor neprohrál a z toho je jich dokonce již několik pravomocných. Strachová zřejmě pochopila, že lež začíná mít krátké nohy. Z vymahačské firmy najednou byl přítel pana Stracha ing. Novák, že tolik utajovaný souhlas se stíháním otce by vyšel u soudu najevo a nejen to! Strachová najednou začíná mluvit, že jí nejde o peníze (když celou dobu to byla ona která o milionech mluvila), že jí jen jde o netoleranci a nepokoru svého otce. Za celou dobu ani malá pokorná zmínka o tom co pro ni udělal. Za celé 4 roky nedokázala říci, že hlouposti, které si na nás vymyslela se špatnou technikou byly nesmysly do nebe volající. Tato žena dvou tváří, která nám nesla olympijskou vlajku najednou dostala strach se svým Strachem z medializace trestního procesu. Ten by ji mohl připravit o zbytek již tak pošramoceného image ale i o to, že "fair play" ji bylo po 4 roky naprosto vzdáleno.

0 0
možnosti
STRACHOVÁ ZACHRAŇUJE ZBYTKY SVÉ POVĚSTI (část III.)

Tato žena si dnes hraje na velkodušnou, když před dvěma měsíci nechala svého tátu vláčet bulvárními medii coby "zloděje". Dnes farizejsky sděluje jak mu odpouští. Zničení několika rodin, znevažování toho co pro ni bylo uděláno, hloupost ve vlastním rozhodování, neúcta k lidem okolo sebe a vlastní rodině nejsou skutečnosti, pro které by ji tu OH vlajku ještě někdo dal. Je to jen další z mediálních triků. Ti kteří vidí pod pokličku již dávno nevěří. Strachová si tímto účelovým článkem u nás POKOUŠÍ ZACHRÁNIT SVOU POVĚST a o to jí hlavně jde.

ZDROJ: Převzato od čtenáře iDNES

0 0
možnosti

P. Vostrý

11. 8. 2014 10:11
Re: STRACHOVÁ ZACHRAŇUJE ZBYTKY SVÉ POVĚSTI (část III.)

Člověče ty by ses měl léčit...

0 0
možnosti