Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

Siegl: Čekám na nějaké další laso

Sport

  15:23
PRAHA - Bývalý útočník Sparty, bývalý asistent trenéra Sparty - Horst Siegl. Dnešní on-line rozhovor se točil zejména kolem jeho působení na Letné, a také jeho budoucnosti.

Horst Siegl již na Spartě permanentky při klubových akcích prodávat nebude. foto: ČTK

Odpovědi na otázky nalezenete ZDE

Ligový kanonýr i přes nečekaný vyhazov neztratil dobrou náladu: "O Silvestra jsem se potkal s Pavlem Kukou (toho vyhodil nedávno Žižkov) a pobrečeli jsme si na ramenou," říká s úsměvem, když začíná odpovídat našim čtenářům.

Většina otázek mířila na jeho další působení: "Necháme se překvapit, co mi připraví další trenérská dráha. Kéž by byla tak bohatá, jako hráčská," věří Siegl. Nyní se dál baví fotbalem ve Voticích a také ve futsalovém týmu Benago. "Zatím jsem hráčem Votic. Je ale pravda, že je stále období přestupů. Čekám na laso a makám na sobě," vtipkoval na otázku přestupů.

Vůči Spartě rozhodně nezahořkl, dokonce věří, že může ještě mistrovskou Slavii pořádně prohnat: "Náskok má dostatečný, ale je pravdou, že Slavia má vždy horší jaro a Sparta zase lepší."

Autor:

Kdy dát dětem první kapesné a kolik?
Kdy dát dětem první kapesné a kolik?

Kdy je vhodný čas dávat dětem kapesné a v jaké výši? To jsou otázky, které řeší snad každý rodič. Univerzální odpověď však neexistuje. Je ale...