Středa 8. května 2024, Den vítězství

Diskuze

Slavia pokořila Amsterdam

Fotbalisté Slavie Praha vybojovali v amsterodamské Areně v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů s Ajaxem nečekaně nadějný výchozí výsledek. Brankou Kalivody z penalty v 75. minutě vyhráli 1:0 a v odvetě, která se hraje 29. srpna v Praze na Strahově, tak budou mít velkou šanci poprvé v historii postoupit do hlavní soutěže.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Stanley

16. 8. 2007 16:10
Slavia...

Slavia NEPOKOŘILA  Ajax, vyhrála s velkým štěstím. Výhru ji velice přeji, ale myslím, že v odvetě prohraje a bude vyřazena !   Naše   I.  liga má mizernou úrovenˇ.

Re: Jindra

Typicky přihlouple český titulek, pokořila. Starou belu pokořila . S klikou vyhrála. Běžte do háje, kecálkové

0 0
možnosti

Karel

16. 8. 2007 9:34
Výsledek

Výsledek je sice dobrý, možná, že bude i rozhodující pro odvetu, potažmo celý duel s Ajaxem. Horší je, že Slavia nedala za 300 pohárových minut gól ze hry, to je zarážející. Na penalty se pořád spoléhat nedá ...

GRATULACE!.a ostuda ČT

ČT se opravdu vyznamenala!Platíme jí za čtři kanály a z toho na dvou vysílá Spartu, ňoumové!(Y)

0 0
možnosti

jožin

16. 8. 2007 6:45
časová nesouslednost!

Napsali: "V 60. minutě Krajčík minul odkop a zcela volný Kennedy napálil střelu do nohou Vaniaka. Za pár desítek sekund přišel zbytečný faul Tavarese na Suaréze a rozhodčí neváhal a ukázal na značku pokutového kopu." 8-o Ale ta penalta byla také v cca šedesáté minutě!!!! LN mají samé experty(Y)(Y)(Y)

0 0
možnosti

Karel

16. 8. 2007 9:30
Re: časová nesouslednost!

Nechci být hnidopich, ale já chyb nevidím ... Chyba by přeci byla, kdyby to  bylo za několik desítek minut. Takže penalta mohla být klidně v (minutách) 59:20, 59:30, 59:40 a 59:50 a pořád se vejdeme do pár desítek sekund. Viď?

0 0
možnosti

citatel z ba

16. 8. 2007 0:23
gratulacia

hm, neveril som tomu, ale v kazdom pripade to slavii a ceskemu futbalu prajem. gratulacia a drzim palce na odvetu.

0 0
možnosti

Palo

16. 8. 2007 14:35
Re: gratulacia

Som tiež zo Slovenska a držím Slávii palce, aby im to v lige majstrov vyšlo t.j. postup.

0 0
možnosti

george

15. 8. 2007 23:51
proč ?

Proč pokořila? Co je to za idiotskou mluvu sporťáků.To jsou samé duely ve kterých týmy triumfují kontaktním gólem do šatny a podobné hovadiny.