Středa 6. července 2022, Den upálení mistra Jana Husa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Svět vystrašila Woodsova havárie. Golfistu už pustili z nemocnice

Sport

  20:57aktualizováno  21:49
NEW YORK - Nejlepší světový golfista Tiger Woods měl autonehodu. Američan vyjel s vozem ze silnice a trefil hydrant a strom. Poslední informace však ukazují, že prvotní zprávy o vážných zranění nebyly přesné.

Tiger Woods na golfovém turnaji Arnold Palmer Invitational. foto: Hans DerykReuters

Místní policie tvrdí, že Woods byl ráno převezen do nemocnice ve vážném stavu, ale Centrální nemocnice v Ocoee (Orlando, Florida) podle zjištění místních novinářů v odpoledních hodinách Woodse jako pacienta už neregistrovala. Navíc prý v jeho voze Cadillac Escalade ani nevystřelily airbagy, což znamená, že vůz jel rychlostí do 50km/h.

Cadillac Escalade - ilustrační foto

CNN mezitím už informovala o tom, že zranění světové golfové jedničky skutečně nebyla vážná a po drobném ošetření byl Woods z nemocnice propuštěn. Přestože jeho stav zprvu policie charakterizovala jako vážný, nebyl hospitalizován.

Mluvčí policie uvedl, že za vážný stav se označuje situace, kdy si pacientovo zranění vyžádá větší než malý zásah lékařů. Starosta přilehlé čtvrti Windermere Gary Bruhn řekl, že jeho policisté viděli Woodse se šrámy v obličeji.

Woods, nejlepší golfista planety a vítěz 14 turnajů kategorie Major, patří mezi nejvlivnější a nejlépe vydělávající sportovce současnosti. Letos se slavně vrátil do profesionálního kolotoče po vleklém zranění kolena.

Autoři: ,

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Mohlo by vás zajímat