3. dubna 2008 11:35 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Tisíce liber na křivé zuby

Ronaldo je skvělý na hřišti a chce zářit i mimo trávník.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ronaldo je skvělý na hřišti a chce zářit i mimo trávník. | foto: AFP

LONDÝN Fotbalista Cristiano Ronaldo prozradil, že ne vždy vypadal jako idol dívek a žen. Za svůj nynější vzhled prý vděčí nejen tvrdému tréninku, ale také tomu, že si za několik tisíc liber nechal pravit křivé zuby.

"V tomhle jsem trochu jednoduchý, to nebudu zastírat," řekl v rozhovoru pro deník The Sun. "Mám za sebou několik kosmetických úprav a také chodím velmi často k holiči. Záleží mi na tom, jak vypadám, protože mi to dělá dobře," dodal portugalský reprezentant.


"Když jsem byl mladší, byl jsem ošklivý a měl jsem křivé zuby," dodal třiadvacetiletý kanonýr Manchesteru United. Kolik však zaplatil za zákrok, kterému vděčí za nynější zářivý úsměv, odmítl prozradit. Podle listu se Ronaldovi investice do krásy vyplatila. V poslední době měl totiž několik milostných dostaveníček s britskou modelkou Gemmou Atkinsonovou, portugalskou zpěvačkou Lucianou Abreuovou či španělskou televizní moderátorokou Carolinou Patrociniovou.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz