Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Tisíce liber na křivé zuby

Sport

  11:35
LONDÝN - Fotbalista Cristiano Ronaldo prozradil, že ne vždy vypadal jako idol dívek a žen. Za svůj nynější vzhled prý vděčí nejen tvrdému tréninku, ale také tomu, že si za několik tisíc liber nechal pravit křivé zuby.

Ronaldo je skvělý na hřišti a chce zářit i mimo trávník. foto: AFP

"V tomhle jsem trochu jednoduchý, to nebudu zastírat," řekl v rozhovoru pro deník The Sun. "Mám za sebou několik kosmetických úprav a také chodím velmi často k holiči. Záleží mi na tom, jak vypadám, protože mi to dělá dobře," dodal portugalský reprezentant.


"Když jsem byl mladší, byl jsem ošklivý a měl jsem křivé zuby," dodal třiadvacetiletý kanonýr Manchesteru United. Kolik však zaplatil za zákrok, kterému vděčí za nynější zářivý úsměv, odmítl prozradit. Podle listu se Ronaldovi investice do krásy vyplatila. V poslední době měl totiž několik milostných dostaveníček s britskou modelkou Gemmou Atkinsonovou, portugalskou zpěvačkou Lucianou Abreuovou či španělskou televizní moderátorokou Carolinou Patrociniovou.

Autor:

Objemné plenky mohou způsobit horší paměť
Objemné plenky mohou způsobit horší paměť

Není asi velkým překvapením, že dostatek vhodného pohybu je pro správný vývoj miminka naprosto zásadní. Jen málokdo si ale dokáže představit, co...