3. listopadu 2016 6:36 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Hamilton miluje nebezpečí. Po triumfu na dráze se pomazlil s tygrem

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 2Diskuse
Tygr a Lewis Hamilton při svých hrátkách. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tygr a Lewis Hamilton při svých hrátkách. | foto: repro youtube

PRAHA Každý slaví své vítězství různými způsoby. Málokdo ale tak, jako britský pilot formule 1 Lewis Hamilton. Ten se po víkendovém vítězství v Grand Prix Mexika vydal do metropole největšího středoamerického státu navštívit svého kamaráda, kterým je momentálně už dva metráky vážící tygr.

Letošní výsledková listina mistrovství světa formule 1 vypadá hodně stereotypně. Sedmnáct z devatenácti odjetých Grand Prix ovládli piloti Mercedesu Lewis Hamilton a Nico Rosberg.

Zatímco v celkovém pořadí má dva závody před koncem devatenáct k dobru druhý jmenovaný, který tak má šanci na zisk svého prvního mistrovského titulu, na mexickém okruhu Hermanos Rodríguez slavil jednatřicetiletý Hamilton.

¿Ustedes creen que la vampirita quiera al tío Lewis? La respuesta es obvia, estos dos se aman y les encanta pasar tiempo juntos! ❤ Lewis la tomó por sorpresa!  || Would you think our little vampire love uncle Lewis? It's kinda obvious, isn't it? These two love each other so much! And they really enjoy spend time together! ✨❤ Lewis surprised her!  Video by @LewisHamilton #BabyNicoleBJWT #NicoleBJWT #saveTigers #saveourplanet #behuman #notpets #nosonmascotas #boycottcircus #smile #adorable #BlackJaguarWhiteTiger #rescuedfelines #felinos #felines #bjwt #amoranimal #tigre #tiger #rescuedtiger #tigress #wildanimals #itsallforlove #saveourplanet #fundacionmexicana #allyouneedislove #Istand4bjwt #FelinesLover @blackjaguarwhitetiger

Video zveřejněné uživatelem Fall in love ➡ protect ❤ (@felineslover),

A dle všeho jej už oslavná rutina po 59. triumfu kariéry omrzela, a proto si ji tentokrát zpestřil. Tak, jak by asi čekal málokdo. V zoo v Mexico City si hrál se svým „starým známým“, už značně odrostlým mládětem tygra.

Oba se znají už vlastně od chvíle, kdy se tygr vešel Hamiltonovi do náruče, naposledy se viděli před necelými dvěma měsíci. Šelma ale od té chvíle řádně povyrostl a trojnásobný světový šampion měl co dělat, aby jeho hravým skokům na svá ramena odolal.

Dlužno dodat, že nic z toho, co je vidět na videích britského závodníka formule 1, není dobré následovat. Ostatně i videa Hamiltona na youtube doprovází další, ve kterých jsou ataky divokých šelem na člověka. A to často i na ty, kteří se o ně starají, nebo je cvičí.

Dravá šelma je jednoduše dravá šelma, i když se může chovat jako roztomilá kočka.

  • 2Diskuse


Antonín Vavrda

Autor

Antonín Vavrdaantonin.vavrda@lidovky.czČlánky