Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Hrozivá nehoda v X Games, Grönholm je v nemocnici

Sport

  11:46
LOS ANGELES - Bývalý mistr světa v rallye Marcus Grönholm skončil po nehodě během X Games v Los Angeles v bezvědomí v nemocnici. Čtyřiačtyřicetiletý finský pilot, který získal tituly šampiona v letech 2000 a 2002 před začátkem éry Sébastiena Loeba, už je znovu při vědomí a péči lékařů.

Grönholm foto: ČTK

Grönholm narazil tvrdě do bariéry po jednom z tréninkových skoků a v exhibičním závodu tak nemohl vyzvat pozdějšího vítěze Loeba. "Když jsme ho dostali do nemocnice, byl skutečně ve vážném stavu. V bezvědomí a celé tělo dostalo řádně zabrat. Teď podstupuje různé testy a jeho stav se lepší," uvedl dnes jeho mluvčí.

V nemocnici skončil i jeho finský krajan Toomas Heikkinen, jehož nehoda vypadala mnohem děsivěji. Chtěl přeskočit na rampu, jenže neletěl dost daleko a tvrdě narazil do její hrany. Zcela zdemoloval předek vozu. Zlomil si při tom kotník a poranil břicho.

Autoři: ,

Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA
Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA

Už jste slyšeli o nové pokračovací mléčné výživě BEBA SUPREMEpro 2 určené dětem od ukončeného 6. měsíce? Nyní můžete tuto nejdokonalejší recepturu...