20. června 2017 11:30 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Měli vrátit použité ručníky. Bizarní nařízení však manažer svazu po kritice stáhl

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 3Diskuse
Žádný toaletní papír. Jeden z reprezentantů si poradil po svém. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Žádný toaletní papír. Jeden z reprezentantů si poradil po svém. | foto: Facebook/Adam Karnet

PRAHA Tak to se jen tak nevidí. Členové české mužské hokejbalové reprezentace dostali po nedávno skončeném mistrovství světa v Pardubicích, na kterém skončili třetí, příkaz vrátit všechny ručníky s logem českého hokejbalového týmu. Na Českomoravský hokejbalový svaz museli vrátit osušky a koberečky, které přitom nafasovali jen krátce před šampionátem. Po dvou dnech však vedení od svého záměru upustilo a bizarní nařízení zrušilo.

Když manažer a vedoucí týmu Adam Karnet zjistil, že reprezentanti budou muset ručníky na svaz vrátit, zareagoval vtipným videem s hashtagem Vraťme ručník domů, které zveřejnil na svém facebookovém profilu.

V něm do krabice určené svazu dává vedle zmíněného ručníku všechno oblečení s logem národního týmu, aby poukázal na nesmyslnost příkazu.

„Kamarádi, vraťme ručník domů! Já teda vracím rovnou víc, aby se neřeklo. Označte případně ty, koho nemám v přátelích ;-)“ vzkázal ostatním členům týmu.

„Doufám, že to ten tajtrdlík viděl...poslal bych mu to po jednom kousku oblečení domů na dobírku...“ vzkázal členovi svazu zodpovědnému za rozhodnutí vrátit ručníky jeden z příznivců.

„Byla to akce GM (generálního manažera svazu) pana Romana Nováka a ne svazu. Tam o jeho aktivitách nikdo jiný nevěděl,“ přiznal trenér týmu Drahomír Kadlec.

Po dvou dnech se záležitost s ručníky dostala do takových rozměrů, že svaz své rozhodnutí zrušil. „Došlo k nedorozumění,“ vzkázal šéf svazu Martin Komárek.

Karnetovo video vzbudilo ještě před vzkazem, že si reprezentanti mohou své ručníky nechat, celou řadu vtipných reakcí.

Hokejbalisté do příspěvků pod video posílali fotografie, co všechno s ručníkem dělají. A někteří reprezentanti se zvěčnili s tím, jak si suší nahé tělo, včetně intimních partií.

Podívejte se na nejvtipnější reakce:

Jeden z hokejbalistů s ručníkem provedl hygienu.

Jeden z hokejbalistů s ručníkem provedl hygienu.

Dalšímu hokejbalistovi posloužil jako zahalení pro přítelkyni.

Dalšímu hokejbalistovi posloužil jako zahalení pro přítelkyni.

Kočička přišla o svůj oblíbený pelech.

Kočička přišla o svůj oblíbený pelech.


larJaroslav Šindelář
  • 3Diskuse
Provident Financial s.r.o.
Specialista péče o zákazníky v terénu

Provident Financial s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Najdete na Lidovky.cz