Sobota 4. května 2024, svátek má Květoslav

23:07
NEW YORK - Dallaský útočník Mike Ribeiro se musel po středečním utkání NHL proti New York Rangers podrobit v nemocnici zákroku, během kterého mu lékaři ošetřili zraněný krk a museli mu při tom otevřít průdušnici. Devětadvacetiletý hokejista bude svému týmu podle serveru TSN chybět čtyři až šest týdnů.

Ribeira zranil ve druhé třetině útočník Rangers Chris Higgins, který ho při střetu zasáhl hokejkou. Útočník Dallasu zůstal několik minut ležet na ledě a poté byl převezen do nemocnice, odkud byl po vyšetření propuštěn. Brzy se tam však vrátil, protože jeho zranění se ukázalo být vážnější.

ZÁKROK HIGGINSE NA RIBEIRA:

Higgins dostal za svůj zákrok dvouminutový trest. Rangers v zápase vyhráli 5:2. Ribeiro je v této sezoně čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Dallasu, když v 43 utkáních nasbíral deset gólů a 23 asistencí.