12. prosince 2011 16:22 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Vrátí se Vaidišová k tenisu? Trénuje se Štěpánkem

Nicole Vaidišová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nicole Vaidišová. | foto:  František Vlček, Lidové noviny

V sedmnácti letech se prokousala mezi nejlepších deset tenistek světa. Pak se ale žebříčkem propadla až do páté stovky. Proto talentovaná Nicole Vaidišová ukončila ve dvaceti letech kariéru. Nyní ale údajně chystá návrat.

Trénuje totiž se svým manželem Radkem Štěpánkem, 28. hráčem světa, v Bollettieriově akademii na Floridě. "Pan a paní Štěpánkovi už trénují dva dny. Znamená to návrat Nicole?" ptala se na Twitteru Judy Murrayová, matka tenisty Andyho Murrayho a fedcupová kapitánka Velké Británie.

Když Vaidišová před necelými dvěma lety s tenisem končila, nevyvrátila, že by se k tenisu v budoucnu vrátila. "Přerušuji kariéru. Potřebuji pauzu," říkala jen.

Oznámení Judy Murrayové navnadilo fanoušky na možný návrat jednoho obrovského telentu. K celé záležitosti se ale vyjádřil také agent bývalé české jedničky. Prý jde o spekulace, Vaidišová podle něj sportuje jen rekreačně.

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.