Washington v NBA zdolal Charlotte, Satoranský opět nehrál

Patty Mills (8) a John Wall (2) foto: AP Photo/Eric Gay

WASHINGTON - Basketbalisté Washingtonu v domácím utkání NBA porazili lídra Jihovýchodní divize Charlotte 109:106 a vybojovali desátou výhru v sezoně. Český reprezentant Tomáš Satoranský šanci opět nedostal a popáté v řadě sledoval spoluhráče jen z lavičky náhradníků Wizards.
  8:25

Úvodní dvě čtvrtiny domácí hráči na Charlotte nestačili, ale ve třetí části vývoj otočili a to díky 38 bodům, zatímco Hornets dali jen 23. V poslední čtvrtině se sice hosté dostali několikrát na dostřel, dvoubodový rozdíl ale smazat nedokázali a prohráli potřetí za sebou.

V závěru tým Wizards podržel kapitán John Wall, který v posledních 70 sekundách dal pět ze svých 25 celkových bodů. Připsal si i deset asistencí a sedm zisků. Bradley Beal přidal 20 bodů a osobní maximum si vylepšil devíti asistencemi. Polský pivot Marcin Gortat si zapsal 16 bodů a 12 doskoků. Do hry se kromě základní pětky, v níž chyběl zraněný Markieff Morris, dostali pouze čtyři náhradníci a Satoranský mezi nimi opět nebyl.

Výsledky NBA

Brooklyn - LA Lakers 107:97, Dallas - Detroit 85:95, Houston - Sacramento 132:98, Memphis - Cleveland 93:85, Miami - Indiana 95:89, Orlando - LA Clippers 108:113, Philadelphia - Toronto 114:123, San Antonio - Boston 108:101, Utah - Oklahoma City 109:89, Washington - Charlotte 109:106.

Svatý grál na suchou kůží na nohou. Přečtěte si, co vám pomůže!

30 uživatelů eMimina mělo možnost otestovat krém na nohy od Manufaktury z kolekce Louka. Pomohl vám na suchou a hrubou pokožku chodidel? Přečtěte...