Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Z vysněného rande nic nebude. Bojovník UFC byl moc nenasytný, herečku svých snů urazil

Miley Cyrus foto: Instagram.com

Praha - Mohl si splnit sen, o kterém se zdá nejednomu muži. Bojovník UFC Julian Marquez o víkendu dotáhl do vítězného konce jeden z nejtěžších zápasů své kariéry. A euforie z výhry mu nakonec dodala dostatek odvahy, aby pozval na rande vysněnou dívku.
  7:04

Třicetiletý americký zápasník v sobotu ve třetím kole uškrtil svého soupeře a mohl děkovat osudu, že vydržel jeho předchozí nápor. V UFC si tak vybojoval svou druhou výhru ze tří zápasů a ač nepatří mezi žádné hvězdy, fanoušky zaujal, ovšem trochu jinak, než by se řeklo.

Julian Marquez
Miley Cyrus

V pozápasovém rozhovoru totiž pozval na rande svou oblíbenou herečku. „Miley Cyrus, strávíš se mnou Valentýn?“ osmělil se. Zaujal i novináře, kteří se ho na pronesená slova později zeptali. „Je mi třicet let, vyrostl jsem na seriálu Hannah Montana. Poslouchal jsem její hudbu, několikrát byl na jejím koncertu a dokonce jsem si její písničku dal i jako nástupovku. Miluju jí,“ přiznal bez ostychu.

A netrvalo dlouho, slavná herečka mu odpověděla. A kladně. Vzkázala mu, že pokud si na hruď vyholí její iniciály, na rande s ním půjde. Jenže se tím zřejmě dotkla jeho ega. Místo, aby jejímu požadavku vyhověl a dostal to, oč si řekl, pokusil se jí vrátit stejnou mincí. 

„Pokud si dáš henou nad svůj pupík mou přezdívku Cuban Missile Crisis, jako měl 2Pac, jsem tvůj,“ vzkázal herečce. Tím ale celou pohádku pokazil. Cyrus pak na svůj instagram vložila fotografii svého vysportovaného těla a napsala: „Tohle mohlo být tvé, ale jsi blbec.“

Teď mu nezbývá než litovat promarněné příležitosti, která se podruhé zřejmě opakovat nebude.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!