Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Svědectví švýcarského soudu o skandální ledabylosti českých ministrů v kauze MUS

Proč Česká republika propásla příležitost připojit se k trestnímu řízení proti bývalým manažerům Mostecké uhelné společnosti.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Vaclav Usacek

10. 12. 2012 23:31
DRZOST! BUŘIČI SE NAKVARTÝROVALI NA WEB PANA BABIŠE,
říkají si OBČANSKÁ SPOLEČNOST-to jsme my všichni,vynořili se z hloubi jinak přihlouplých  OBČANSKÝCH WEBŮ a plánují  VYNUCOVAT  první bod jejich tzv.VZOROVÉHO OBČANSKÉHO VOLEBNÍHO  PROGRAMU.Odůvodnují to tím,že po deserci polit.stran na pozice PENÍZE JSOU AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ,neexistuje žádný robustní protivník,který by se dokázal postavit Tunelářům do cesty v  jejich rabování ČR a O.S.ochránil.Proto se prý  musí O.S. zkusit zorganizovat sama sebe a začit formulovat co vlastně chce.Asi se nechali inspirovat článkem pana PEHEHO http://www.denikreferendum.cz/clanek/14412-dvacet-tezi-k-budoucnosti-levice  nemají; totiž nic  jiného na práci, než požadovat pro neštastnou pseudopravici zničující, SOCIÁLNĚ-EKOLOGICKÝ TRŽNÍ HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM, protože pan president řekl,že má rád kapitalismus bez přívlastků a oni teprve ted pochopili,co to  znamená. ČR se má stát pláží nahatých ovčanů. ...Prý jakmile si body jejich Programu nezanesou polit.strany chtivé svého zvolení do svých dokumentů ,nebude je O.S. volit a to ve svém zájmu -vůbec.Jak uplně zděšený tamní ANO  koordinátor reagoval a jaký byl ZÁVĚR této   diskuze o prvním jejich bodu  si můžete přečíst na http://www.ano2011.cz  pod článkem blogu pana Kopiceho- O boji proti korupci dneska mluví kdekdo...MYSLÍ TO,ALE PAN BABÍŠ UPŘÍMNĚ?  
0 0
možnosti

Vaclav Usacek

19. 11. 2012 21:42
HRŮZA! DISKUTÉŘI CESKÉ POZICE SE ROZZUŘILI CHTĚJÍ ZMĚNU
prý se všichni rozhodli podepsat to co se našlo na jednom z Občanských webů a revoluční redakce se to odváží zaslat Parlamentu.LIDÉ ČTĚTE.                                Vážené dámy a pánové,poslanci,                                                                                                Prohlédněte si prosím návrh NOVÉ ÚSTAVY,která je známá pod názvem OBČANSKÁ ÚSTAVA a visí na webu http://www.hzpd.cz ; kde jsou požadované změny dokonce zvlášt vyznačeny zelenou barvou.Dovolte,abych vás jako naše zákonodárce požádal o vydání ZÁKONA O VZNIKU RADY ÚSTAVY,přičemž členové této RADY,nebudou sestaveni z  příslušníků politických stran,ale z občanů,kterých si vážime a budou ochotni přijmout za základ hotový návrh už zmíněné ÚSTAVY.Rada ,která tímto zákonem vznikne může mít 63 členů a případně 50 náhradníků-poradců.Vedení RADY převezme jimi zvolený zástupce OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI-což jsme my všichni.Tato RADA dá na internet všem občanům ČR k připomínkování právě onu první versi OBČANSKÉ ÚSTAVY,přičemž v připomínkovém řízení,které takto vznikne budou připomínky  odborně zabudovány a postupně vznikající verse musí být dále zveřejnovány na internetu.Jen takovým způsobem může vzniknout NOVÁ ÚSTAVA OD OBČANŮ PRO OBČANY, jako hledaný výraz ZMĚNY  a lze předpokládat,že umožní nejen zvýšení vážnosti ČR ,ale i její konkurenceschopnosti v podmínkách 21.století,nebot jejím cílem bude vytvoření nového systému s vysokou samočistící schopností.Po dokončení bude muset být tato ÚSTAVA odsouhlašena nejen Parlamentem,ale musí být schválena,či odmítnuta v obecném referendu všech občanů ČR a to i v tom případě ,když by naši poslanci návrh této USTAVY OD OBČANŮ PRO OBČANY odmítli schválit.Žádame poslance,aby odpověd na tento požadavek odeslali do měsíce od obdržení a to každý za sebe individuálně na moji adresu. Pokud s návrhem svých občanů nesouhlasi je zapotřebí dodat v odpovědi podrobné zdůvodnění. A to na adresu odesílatele .............................................................................................. Za vaši odpověd děkuje ..................................................................................................... Tak toto přátelé můžete odeslat na e-mail  posta@psp.cz  odkud to půjde přimo do poslaneckých klubů a redakce ČESKÉ POZICE by se mohla potěšit dobře vykonanou prací.Kdo ví co asi naši poslanci vymyslí v případné odpovědi,abychom to mohli opravené poslat znova.KDO JE PROTI a nemyslete si,že by to mohlo našim kaprům vypustit rybník NENÍ TO PRAVDA!                                                                                                                                                
0 0
možnosti

Vulrich

18. 11. 2012 8:19
Zodpovědnost politiků?
Jsem pro trestní zodpovědnost politiků!Možná by patřilo by ukřižovat všechny vrcholové politiky, kteří zanedbali připojení Česka k vyšetřování.Nejsem kruťas. Možná by se mohli po 12 hodinách sundat. Možná, že by se nemuseli ani křižovat a sačilo by je dát na Staromáku na 24 hodin do klece.Rád bych znal Vaše názory na prosazování zodpovědnosti.Jsem přesvědčen, že jen je nezvolit nic neznamená.To, že byli zvoleni je neopravňje ke zločinům. 
0 0
možnosti
tyto tři indické opičky jsou
tyto tři indické opičky jsou hledány živé nebo mrtvé!
0 0
možnosti

S. Marková

17. 11. 2012 8:25
Výzva!
Lidičky,pokusme se vytvořit platformu pro jednání se švýcarskými soudy.Pokusme se ty peníze zachránit pro potřebné lidi v této zemi!Třeba by se dalo Švýcarům navrhnout nějaké řešení,které by bylo pro ně akceptovatelné.Vždyť i jim musí být jasné,že českou politiku v současnosti ovládá mafie!Řešením celé kauzy by mohlo být ustanovení nadace ,samozřejmě pod kontrolou Švýcarů,která by spravovala prostředky zabavené z podezřelých účtů.Vracení těch peněz do státního rozpočtu by stejně zase vedlo k jejich rozkradení.Např.Světluška vybírá prostředky benefičním koncertem po stokorunkách,a tady se ,jak to říct slušně,promrhají takové prostředky.Je to fialový hnus! 
0 0
možnosti
Bohužel, nebude taková
Bohužel, nebude taková platforma mít legitimitu
0 0
možnosti

Ctenarcp

16. 11. 2012 21:17
Je to smutný, pane Matějčku ;-)
Ale zase není nad přímé ověření, odkud a kam vítr vane.Nejhlubší úpadek demokratického státu je doprovázen propagandou privátních médií. Soukup už se odkopal http://www.literarky.cz/politika/domaci/12478-tah-johnem-esky-berlusconi-utoi ;
0 0
možnosti
Odpovědnost politiků za finanční ztráty státní pokladny
... je nutné abychom jako občané žádali odpovědnost politiků za takové ztráty ...na straně jedné chtějí sedříd kůži z daňového poplatníka neustálým zvyšováním daní a na straně druhé nenesou odpovědnost za svou špatně vykonanou práci.....je třeba podat trestní oznámení pro porušování poviností při správě státního majetku....vždyť ten paragraf tam je... 
0 0
možnosti
to ano, statni rozkradacky
to ano, statni rozkradacky politiku funguji jako svycarske hodinky!!
0 0
možnosti

Knight

16. 11. 2012 20:58
Nechapu, jak je mozne, ze te
Nechapu, jak je mozne, ze te ceske demokracii pod taktovkou velkeho Vaclava Klause nerozumite a do neceho  se montujete. To by nam za chvili mohl nekdo rikat co mame delat.... 
0 0
možnosti

Ben

16. 11. 2012 19:12
Oni si Švýcaři asi mysleli,
Oni si Švýcaři asi mysleli, že to u nás funguje jako švýcarské hodinky.
0 0
možnosti
To je tak, když Švýcaři dělají
To je tak, když Švýcaři dělají chybu a ptají se zlodějů jestli se chtějí přidat k trestnímu stíhání na ně samé.........!!!!!
0 0
možnosti

Ctenarcp

16. 11. 2012 15:40
Z toho plyne
že přesedové českých vlád jsou nejen hlupáci, ale navíc charakteroví zmetkové. O ministrech nemluvě. Co s nimi? Jejich eliminace by mohla být vnímána jako dostatečnë pravicová metoda nápravy chovu. Eugenika byla energicky propagována i W. Churchillem, mezi českými ústavními degeneráty kupodivu velmi populárním. Sochu v Praze již má, což přidat něco z jeho "pravicového" odkazu? Přece si nenecháme takovou dobu vládnout podobnými Unter- ...
0 0
možnosti