Diskuse
Británie odejde z EU na konci ledna. Žádná ‚ale‘ ani ‚možná‘ neexistují, ujistil Johnson
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V69l56a57d94i14s89l65a43v 19G66r63y66c
V pořádku. EU zezelená, GB bude umouněná.
A24r24t98u78r 37L93i18š64k41a
První a velice důležitý krok k rozbití Evropské Unie.
D39a53v90i14d 37M22a68r84t59i65n
Ono je až dojemné jak příznivcům Pitomia a Křivé Huby leží blaho Anglie na srdci.Otázka bude jak budou brečet až bude padat ekonomika Anglie a to se stane protože izolace NIKDY dlouhodobě nefungovala.Ale ono je dobře že se Anglie konečně rozhoupe a odejde,alespoň se ukáže co je Boris za exota.EU se rozhodně nerozpadne,to se spíše rozpadne Rusko jako slepenech chudých a ještě chudších :)
F43r11a26n70t30i41š19e60k 94N31a16v10r90á50t60i80l
Mediálním podvodníci z ČT se už vzpamatovali. Jejich koncesovaní komentátoři jako vykladači jediného správné názoru už fabulují, že ve svém důsledku se jedná o prohru konzervativců. Klasika. Pokud ČT fakta nevyhovují, tím hůře pro fakta!
D62a82v49i87d 93L23u26č39a12n65s89k76ý
No je to pravda s tou ČT. Oni mají nějakou část multi kulti pro EU a tak vymaštěných lidi co jim to žerou.Stejně jako měli i komunisti ještě v roce 1989 nějakou část těch opravdu skalních marxistů.Je fajn že lidi nejen v Čechách ale v celé Evropě.Dřív nebo později EU padne.
R76i95c57h59a11r29d 65V97a52c78e46k
A ja jaj - z toho se multikulti Londýn potento.
I28v43a22n 42Š35t65í48p12e40k
Veřejnoprávním kazisvětům v ČTK nějak rychle otrnulo! UŽ ZASE FABULUJÍ, MANIPULUJÍ A LŽOU!
D32a73v39i29d 95L64u52č26a71n23s15k39ý
Mám velikou radost z té zprávy. Je to dobrý signál k tomu aby se EU rozpadla a osvobodili se národy včetně nás.Osvobození od neomarxismu ,od liberalizmu od zeleného marxismu a genderizmu. DOBRÁ ZPRÁVA PRO EVROPU BREXIT.![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)


K64.41V63. 46L70i14l79i35b52í17n12s26k64ý
tahle volba ukázala, že Angláni ještě uplně nezblbli a poslali neomarxisty to správných mezí.
Teď zbývá jediné, počkat, jestli Skotové dostanou rozum. Pokud se trhnou, je konec GB a samozřejmě velký problém pro Skotsko.
K15a75r61e86l 60V90o98j34t66í13š47e76k
Konečně skončí ta nenávistná kampaň proti Johnsonovi a brexit nám ukáže správnou cestu. Odejít z EU, vypráskat eurohujery a žít konečně svobodně.
I61v94a57n 12Š93t83í47p48e81k
Nenávist eurohujerů ve veřejnoprávních médiích bohužel neskončí, dokud je nepožene všechen lid! A už aby to bylo, všichni ti železní, šámalové, bastlové, vostalové by se měli zastavit až na pracáku!!!!!

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















