Diskuse k článku: Na hotel v Nairobi zaútočili teroristé z hnutí Šabáb, v budově explodovalo auto s výbušninami

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 16.1. 2019 12:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Mikulec 16.1.2019 12:26

Islamistický a islámský jedno jest, že, pisálkové?

J. Nový 15.1.2019 18:43

Zase ti Hinduisté. Oni si nedají pokoj!

J. Maicel 15.1.2019 18:28

S níže diskutujícím panem Blatným v podstatě souhlasím. My generace 50+ jsme prošli vojenskou službou, doma mám po otci jeho "pracovní knížku z Reichu", naše a minulé generace měly pud "obezřetnosti" a taky schopnost se bránit. Z vojny umím "imperialisty" kosit ze samopalu, kulometu, granátometu a házet granáty, či užít výbušniny, zabít někoho polní lopatkou, či ho napíchnout bych taky dodnes zvládl. Posametová generace zvládne tak někoho zesměšnit na FB, kdyby na ně houkl v noci somálec, co párkrát unesl rukojmí, sem tam někoho vykuchal, tak by jim iFoun vypad z ruky a v kalhotech hnědo.. Proto omezený dovoz imigrantů s neznámou minulostí by mohl naši mladou generaci, co ani neprošla vojenskou službou, trošku popíchnout, zda se věnovat "kavárenskému multiknedlíku" či volat po nějaké rozumné úpravě udržení národní svébytnosti, nerad bych jako valach viděl někde v Rožnově minaret...

J. Blatný 15.1.2019 17:55

Tak tohle je přesně to, co nám tady chybí. Proto je třeba podporovat dovoz Somálců, Afghánců, Syřanů, Pákistánců, Nigerijců, Maročanů a dalších. Až jich budeme mít více, třeba se něčeho podobného dočkáme i u nás. Je třeba s lítostí konstatovat, že i v tomto směru za vyspělými evropskými zeměmi výrazně pokulháváme. To ve Francii, Británii, Belgii ba i v Německu už o podobná povyražení nemají rozhodně nouzi. Nezbývá, než závidět. A všichni ti, kteří s výše uvedeným nesouhlasí, jsou samozřejmě zrádní agenti, placení Čínou a Putinem, přisluhovači Zemana, Klause a hradní kliky, Kobliháři, Okamurovci, neonacisti, xenofobové, rasisti a venkovští nevzdělanci omezeného rozhledu i inteligence, zkrátka zaprdění čecháčci (s malým č). Nebo pokud možno toto všechno dohromady. Proto s "liberální demokracií", "neziskovkami" a globalizací na věčné časy a nikdy jinak.

J. Maicel 15.1.2019 17:40

Bože, to se zas africkým inženýrům nepovedl nějaký vědecký pokus, určitě bych v tom neviděl nějaký protimultulturní teroristický čin... Možná že se neúspěšní inženýři vydají do Evropy dostudovat chemii..

Najdete na Lidovky.cz