Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Svět

Policisté zákazníkům rozváželi hamburgery. Kurýra totiž předtím zatkli

ilustrační snímek

ilustrační snímek foto: Profimedia.cz

Překvapení tento týden neskrývali zákazníci kurýrní služby, která ve východní Anglii rozváží rychlé občerstvení. Jejich oblíbené hamburgery jim totiž doručila policejní hlídka. Důvod byl prostý. Policisté totiž krátce předtím hledaného kurýra zadržela, nedostavil se totiž k soudu.
  8:30

Dvojice policistů v hrabství Suffolk zadržela hledaného muže, který pracoval jako kurýr. Policisté ale odolali pokušení pochutnat si na vonícím nákladu a místo toho jej poctivě rozvezli za poslíčka, napsal web stanice BBC.

Policisté si v parku města Ipswich v úterý vpodvečer všimli hledaného muže, který se nedostavil k soudu, kam měl přijít kvůli obvinění z výtržnictví. Když jej zadrželi, řešili, jak naložit s boxem plným hamburgerů.

„Policisté, kteří jsou velkými nadšenci do jídla rozváženého kurýry, se v krátkosti obeznámili s aplikací a poté jídlo doručili cestou do vyšetřovací vazby,“ uvedl na Facebooku mluvčí policejního sboru.

„Ipswichská policie se stará o spravedlnost a rozvážku BigMaců,“ dodal v nadsázce.

Autoři: ,

Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA
Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA

Už jste slyšeli o nové pokračovací mléčné výživě BEBA SUPREMEpro 2 určené dětem od ukončeného 6. měsíce? Nyní můžete tuto nejdokonalejší recepturu...