31. října 2011 17:30 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

V obchodě zlevnili šunku, lidé se málem ušlapali

Lidé se málem ušlapali kvůli slevě.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lidé se málem ušlapali kvůli slevě. | foto: Youtube

MALACKY UVNITŘ VIDEO. V nepříjemný zážitek se minulý týden pro řadu lidí změnil nákup v západoslovenských Malackách.

Šunku, limonádu, alkohol nebo olej začal tamější supermarket kvůli nové konkurenci prodávat se slevou 50 procent ve večerních hodinách. Před vchodem se tlačily stovky lidí, když potom ochranka otevřela, propukl v nervózním davu opravdový chaos. “Pomalu, pomalu! Je toho dost!“ snažil se uklidnit lačné zákazníky člen ochranky, ale neuspěl.


Záběry ukazují, jak se lidé snaží stůj co stůj prorazit si řinčejícími nákupními vozíky cestu dovnitř obchodu. Komu se to povedlo a pronikl do útrob prodejny, byl zklamán, zlevněné zboží totiž zmizelo doslova během několika vteřin. Místo výhodného nákupu si tak lidé odnesli pouze šrámy a nepříjemný zážitek: kromě nebezpečné tlačenice navíc uvízli v zácpě, která se v okolí supermaketu vytvořila.

K mnohem nebezpečnější tlačenici došlo v Česku, když prodejna s elektronikou při otevírací akci nabídla výrazné slevy. Na pražský Zličín dorazily tisíce lidí, v davu došlo ke zraněním a musela zasahovat policie.

Lidovky.cz