Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

ACTA se nelíbí ani českým europoslancům. „Je úplně mimo mísu.“

Dohoda ACTA, jež má „zkrotit“ internet, je podle českých europoslanců netransparentní, řízena komerčními zájmy a ohrožuje osobní práva.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

1. 2. 2012 8:14
Odpovědnost poskytovatelů za chování třetích stran
Odpovědnost poskytovatelů internetového připojení za chování svých zákazníků je to stejné, jako kdyby byla pošta odpovědná za to, co si její zákazníci posílají nebo kdyby telefoní operátor byl odpovědný za to o čem si lidi povídají. Lze to realizovat pouze aktivním monitoringem a filtrováním přenášeného obsahu - rozbalováním poštovních zásilek, plošnými odposlechy a analýzou datových toků. Kdo si nedokáže co představuje aktivní monitoring a analýza datových toků, může si zkusit představit co by znamenalo kontrolování všech poštovních zásilek - obrovské oddělení, kde by se museli rozbalovat balíky a zjišťovat jejich obsah, otvírat dopisy a analyzovat text dopisů - to vše na náklady pošty, resp. jejích zákazníků, protože by zvýšené náklady musela pošta zahrnout do cen svým zákazníkům. O nějakém poštovním tajemství by nemohla být ani řeč.
0 0
možnosti

Stradlin

1. 2. 2012 9:43
Přesně tak. Navíc je zcela
Přesně tak. Navíc je zcela jasné, že velkým vydavatelským skupinám ujel vlak cca před deseti lety a nedokáží se přeorientovat na moderní způsoby distribuce filmů, které už nepočítají s tak velkým honorářem pro vydavatele , ...
0 0
možnosti