Pátek 2. prosince 2022, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Byl Šmerda bílým koněm soutěže o nového šéfa DPP?

S vítězem výběrového řízení Milanem Křístkem nejsou spokojení odboráři. Rozhoří se kolem dopravního podniku nové kolo svárů?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Nfljerseys2012

north face discount
regardless of whether sensory faculties misshapen, may possibly provided dimply skin, assorted wives knowledge this maintain, which usuallynorth face on sale manufactures kids be given observe shapeless as well as not healthy, often times there are of issues that choose to whether, chances are you''ll achieve fatty tissue along with the way harsh will be your take the time. regardless of whether sensory faculties misshapen, may possibly provided dimply skin, assorted wives knowledge this maintain, which usually manufactures kids be givenNorth Face Pink Ribbon Jacket observe shapeless as well as not healthy, often times there are of issues that choose to whether, chances are you''ll achieve fatty tissue along with the way harsh will be your take the time.
0/0
16.11.2012 10:23
Foto

J. Sixta

Česká pozice dlouhodobě spolupracuje s NFPK
Dnes aktuálně (http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=762396) tvrdí, že:"..Česká pozice dlouhodobě spolupracuje s Nadačním fondem proti korupci.". Tím se asi vysvětlují poněkud jednostranné a opačný názor příkře kritizující (odmítající) příspěvky pánů z fondu, vystupující pod avatary akatosk, knight a další.Srdečné pozdravení pánové. Nehulte tolik s panem Janečkem.
0/0
5.11.2012 21:15
Foto

Knight

Jsem zvedav jak to dopadne s
Jsem zvedav jak to dopadne s temi dalsimi trestnimi oznamenimi podle toho se uvidi jak nam to nove koste dobre mete.
0/0
2.11.2012 13:46
Foto

Knight

Nu jestli ho pan Dvorak jak
Nu jestli ho pan Dvorak jak rika zna 12  let tak to je skvele. Jiste mu predal radu ze svych bohatych zkusenosti. On ten reditel ani nemusi byt z oboru, aby byla spolecnost kvalitne vede. To nam pan Dvorak ukazal. Uprimne receno bych tam videl nekoho kdo se s Dvorakem nemusel nez opacne. To zas bude u krmelce narvano.
0/0
2.11.2012 13:40
Foto

J. Sixta

Co na to odbory?
Těm je po tom xxxxx.Stýská se jim po ĎURIŠOVI, a to proto, že jim v kolektivním vyjednávání vždycky ustoupil a nebyl schopen hájit zájmy zaměstnavatele. Také se s nimi pravidelně opíjel na jejich společných dýcháncích (podnikové/odborářské) chaty. Takže chápu, že je jim to líto. Bude sranda, pokud vylezou s tím, že chtějí stávkovat...O odborných a manažerských schopnostech tohoto pána nemá cenu napsat už ani jedno další písmenko.
0/0
2.11.2012 13:00
Foto

Petrklíč

Odbory v DPP jsou klidné
Takové žvásty a lži o býv. pers.řediteli Ďurišovi, protože byl skutečným odborníkem a favoritem, může vypustit jen zástupce jedné zkorumpované organizace http://fpocz.eu/kontakty/, protože dostal úkol od lidí ze Škody transportation, aby za ně "kopal" pro Křísteka. Odkud by jeho organizace vzala na nový Superb combi? Stačí se jen podívat, kolik takové auto stojí. Penízky jsou mocný čaroděj... Exministr Šmerda byl jen figurka na šachovnici  pro Křísteka. Jinak se to vysvětlit nedá.  V roce 2005 za pers.ředitele Ďuriše, v čele s tehdy s gen. Jílkem byl to právě Ďuriš, který byl pro odbory těžký kalibr při snížování sociálních nákladů v DP o polovinu. Odbory musely ustoupit, pokud chtěly mít podepsanou KS. Tak nevím, jak o této situaci lze říci, že špatně zastupoval vlastníka... 
0/0
2.11.2012 23:54
Foto

J. Sixta

Odborník
Já ho zažil od r. 2008, ale hnedle se podívám do ročenky na r. 2005/2004.Profesionál rozhodně není, jeho schopnosti v personalistice=0. Schopnost formulovat myšlenku=téměř 0. Podívejte se např. do zápisů z jednání s odbory, i po korekci zapisovatelem jsou to perly.
0/0
3.11.2012 11:52
Foto

Petrklíč

Určite lepší než Ty...
Tak takové hodnocení může napsat jen Obitko anebo ukřivděná ješitnost! Díval jsem se do zápisů z těch let 2005 a jsou podepsané pí.Fiegelovou a ta naopak psát uměla zápisy, bohužel Yves asi byl víc za dveřmi. Kdyby v personalistice se navyzal, tak to nebožtík gen.ředitel Houfek by jej určitě nevybral na pers.ředitele!!! Proč by to dělal? 
0/0
4.11.2012 0:18
Foto

Judr. Marek Kalina

Ať je to jak chce...
...fakt, že se Křístek nelíbí odborářů zavdává důvodnou naději, že bude kvalitním ředitelem. Takoví se odborům nelíbí prakticky nikdy...
0/0
2.11.2012 12:49