Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc
130 let

Lidovky.cz

Daniela Peštová bude moderovat nový pořad o vaření

Média

  11:12
PRAHA - Česká modelka a manželka slovenského zpěváka Pavola Habery chystá televizní kariéru. Bude moderovat novou kuchařskou show MasterChef, kterou na podzim odvysílají televize Nova a Markíza.

Kromě Peštové se v novém pořadu představí i největší odborníci z gastronomie u nás i na Slovensku, informovala TV Nova v tiskové zprávě.

ČTĚTE TAKÉ:

„Nabídka Novy a Markízy mě zastihla nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. Přiznám se, že jsem byla velmi překvapená, protože moderování, navzdory mým několika zkušenostem s kamerou a mikrofonem, pro mě není běžnou záležitostí. Chvíli jsem váhala, ale zaměření této show je mou srdeční záležitostí, a to v podstatě rozhodlo. Mé blízké okolí o mně ví, že jsem vášnivá milovnice vaření a zdravého stravování. Kuchyně je mým oblíbeným místem a nevyhýbám se v ní ani experimentování. Už několik let sleduji kulinářské trendy. Proto být součástí této show je pro mě velkou výzvou a na MasterChef se už velmi těším,“ vyjádřila se Peštová.

Kuchařská show, kterou televize připravují, se ve světě stala fenoménem. Jde o souboj amatérských kuchařů, kteří na obrazovkách soutěží o titul MasterChef, ale také více než milion korun a vydání kuchařky s vlastními recepty. O gastronomickém umění soutěžících bude rozhodovat tříčlenná porota, ve které zasednou uznávané osobnosti z oboru - šéfkuchaři Jiří Štift, Radek Šubrt a Martin Korbelič.

Autor:

20 z vás otestovalo produkty ECO by Naty. Jak testování dopadlo?
20 z vás otestovalo produkty ECO by Naty. Jak testování dopadlo?

ECO by Naty je značka založena na jednoduchém, avšak silném závazku – poskytovat inovativní a ekologicky šetrné produkty, které chrání nejen zdraví...