Diskuse k článku: ČSA mění strategii Click4Sky, ruší jednotnou cenu letenek

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 1.12.2009 10:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
1.12.2009 10:30

Absurdní snaha

V oblasti letecké dopravy panuje extrémní konkurence a moloch typu ČSA řízený podivnými existencemi kterým jede jen a pouze o jejich osobní prospěch prostě nemá šanci. Otázkou pro každý další rok bude jen kolik miliard do té černé díry z našich daní nalejeme. Zrušení privatizace ČSA byla velká chyba, stát mohl zaplatit jen současný dluh ČSA a mít už na věky věků pokoj.

1.12.2009 8:06

Diskuze?

KAM ZMIZELA DISKUZE VE ČLÁNKU O CIKÁNECH?

    CÍTÍM SE SILNĚ DISKRIMINOVÁN!

30.11.2009 20:32

?

"U některých letů mohou být dokonce nižší než dosud," řekla Hejsková.

Tak to bylo v newspeaku. V oldspeaku by věta zněla "Letenky, až na několik málo vyjímek, a to ještě možná, výrazně zdraží."

Ale co, jejich boj.

30.11.2009 22:21

Ano

Je to škoda, produkt nebyl špatně vymyšlen a myslím i že, cenová hladina nebyla zlá pro obě strany.  Možná se ale mělo akcentovat propojení s ČSA. Aerolinka je to stále velmi dobrá s velmi dobrými službami, i když vedení různých pseudomanažerů z oboru telekomunikací, různých pavěd typu mááárketingu, peněžnictví apod přivedlo ruku v ruce s dosti hlubokou krizí letecké dopravy tohoto dopravce na okraj propasti. Jsem věru rád, že jim mohu ze svých daní přispěti k pár přihlouplým splátkám na nějakou bestiální hypotéku za designový domek, o kterém se budeme postupně dozvídat ze všech mrzkých plátků tištěných či webových..

1.12.2009 9:24

Re: ?

Ta cena byla pro dopravce dost hrozná. V některých případech pokrývala pouze letištní taxy. Další taxy, které ostatní cestující platí, v ní zahrnuty nebyly. Např. palivový příplatek. A ve chvíli, kdy byl let zrušen, cestující měli stejná práva na kompenzace jako běžný cestující. Nemyslím si, že by tato forma prodeje letenek byla pro ČSA výhodná.