Diskuse k článku: Pošta začala vydávat balíky na základě kódu bez nutnosti předkládat doklad totožnosti

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 11.10.2018 5:34
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Novák 10.10.2018 5:31

Musím říci, že se službami ČP jsem naprosto spokojen. Balíky mi vozí v čas, který předem avizují mailem a SMS, a před tím, než přijedou k domu, běžně telefonují, zda jsem doma. Pro případ, že bych v době, kdy mi to mají doručit, nebudu doma, není problém si doručení změnit, ať už na jiný den či na jinou adresu. A, což považuji za poměrně dost důležité, je ČP stále ještě nejlevnější.

M. Mikulec 9.10.2018 15:53

Znám poštu, která nedoručuje, ani neoznamuje! Odesílatel si musí sám pohlídat balík, a nejlépe aby do toho města sám zajel a doručil ho. Na podacím lístku je i mobil adresáta, posíláním sms se ale nikdo nezabývá. Ta ignorantská pošta je v Krásném Březně.

J. Novák 10.10.2018 5:25

Kecáte. Pošta v Krásném Březně rozhodně neposílá SMS ani nevolá na mobil adresáta, tím méně, že by rozvážela balíky. Takže, Mikulec, zkuste si nejprve něco o systému vyrozumívání, doručování atd. nastudovat, než zase plácnete nějakou ptákovinu.

M. Mikulec 10.10.2018 9:04

Novak, vyvrscet nekomu osobni zkusenost je ta nejvetsi drzost. Ani nevite, Jak vypada podaci listek, kde se vypisuje cislo mobilu, tak sklapnete.

J. Novák 11.10.2018 5:34

To máte pravdu. Už léta používám zákaznickou kartu, takže podací lístek jsem naposledy viděl před zavedením této karty. A č. mobilu a mail adresáta vypisuji přímo do adresní části na zásilce. Takže, Mikulec, když víte ho.no o tom, jak to dnes chodí, tak si vezměte čípek.

V. Getz 9.10.2018 13:18

Podnik na zrušení,14 dní čekám na balík a pak zjištuji,že ve schránce leží kus papírku jako účet od pokladny a ono to oznámení,že balík dorazil.

J. Novák 10.10.2018 5:28

Muhehe, Getz, že vy čekáte exekutora, tak si raději ani schránku nevybíráte, takže nevíte, co v ní vlastně je, co? Hele, nebo je to tak, že vám nikdo nikdy žádný balík neposlal, takže ani nevíte, jak vypadá vyrozumění o uložení zásilky od ČP?

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Vypadá i funguje jako nová. Jen z ní kvůli několika nesmyslům ani nezískám... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...