Diskuse k článku: Většina firem neví, jak motivovat zaměstnance

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 25.4.2012 12:56
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
N. Stojanov 25.4.2012 12:56

Především

by si firmy měly své zaměstnance důkladně vybírat. Ono je sice hezké že každý chce práci, ale málokdo chce pracovat... 

J. Kastner 25.4.2012 8:36

Hrdost na svou firmu

Firmy často řeší "jak motivovat zaměstnance", což je záplata faktu, že zaměstnanci nemají k firmě vztah. Pokud by zaměstnanec firmu vzal za svou viz zmiňovaní baťovci, tak je většina motivace hotová. Zvyšováním platů, přidáváním benefitů si firmy "kupují" loajálnost a motivaci zaměstnanců. Ve chvíli, kdy už není co nebo z čeho přidávat, tak zaměstnanec motivaci ztrácí. Je však řada firem a organizací, kde jsou zaměstnanci pyšní na svou firmu, logo, na své spolupracovníky a přestože i zde jsou platy (a benefity=jiná forma platu) důležitým atributem spolupráce, tak rozhodně ne jediným natož hlavním.

Těšíme se na všechny motivované zaměstnance, kteří budou hrdě reprezentovat své logo a firmu na akci ČESKÉ SPORTOVNÍ FIREMNÍ HRY 2012 www.csfh.cz a rozhodně to nedělají pro nebo za peníze :-)

Hezký den

JKastner

www.asociacefiremnichsportu.cz

J. Šrámek 24.4.2012 8:23

Pokud mají zájem je motivovat!

Stačí jen trochu zalistovat v archivech knihoven,nebo se pozeptat starých lidí.Zaměstnance nejlépe motivuje plat!Zaměstnancem je každý pracovník firmy.Od zametače dvora po gen.ředitele.Jen dobře zaplacený zaměstnanec podává 100% výkon a je loajální ke své firmě.Šikanovaný a mizerně placený člověk vždy bude hledat jiné místo.Jen v době největší bídy rezignuje.Což ale velice snižuje zisky firmy.Tohle se kdysi psalo v učebnicích obch.akademie z r.1937,pod hlavičkou ,,Baťovské způsoby řízení".Proto se u fy.BAŤA všichni nazývali SPOLUPRACOVNÍKY!

J. Tachovský 24.4.2012 12:24

Re: Pokud mají zájem je motivovat!

Jasne at daji lidem vic penez a maji je motivovane. Koupi uz si sami co potrebujou.