Pondělí 15. dubna 2024, svátek má Anastázie
130 let

Lidovky.cz

Gottová skončí ve VIP zprávách, chce se víc věnovat rodině

Média

  10:01
PRAHA - Ivana Gottová od konce června přestane moderovat VIP zprávy v televizi Prima, které uvádí od jejich vzniku v červenci 2010. K mediální pauze ji vedou osobní důvody - chce se více věnovat rodině.

Ivana Gottová foto: ČTK

„Na vlastní přání jsem požádala TV Prima o časově neomezenou pauzu v moderování VIP zpráv. Rozhodla jsem se tak kvůli rodině - manželovi a dětem, kterým se chci více věnovat,“ uvedla Gottová ve zprávě, kterou dnes ČTK zaslal Vedran Kovačević z Primy. Šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová věří, že Gottová se na televizní obrazovky brzy vrátí.

Devětatřicetiletá Gottová má s nejslavnějším českým zpěvákem Karlem Gottem dvě dcery - téměř devítiletou Charlottu Ellu a Nelly Sofii, která v květnu oslaví sedmé narozeniny.

Zprávy ze společnosti jsou součástí zpravodajské hodiny, která na Primě začíná denně v 18:55. Po zpravodajské relaci následují Krimi zprávy, Divácké zprávy a právě VIP zprávy. Kromě Gottové je moderují Laďka Něrgešová, Daniela Šinkorová, Petr Vágner a Miroslav Šimůnek.

Autoři: ,

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?
Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...