Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela
130 let

Lidovky.cz

Jolana Voldánová se vrátí na obrazovky, chystá se moderovat charitu

Média

  7:00
PRAHA - Bývalá moderátorka České televize Jolana Voldánová se znovu objeví na televizní obrazovce. V sobotu 19. dubna bude v ČT uvádět přímý přenos charitativního projektu Pomozte dětem. V rámci zábavního večera kromě ní vystoupí i řada známých osobností, které prošly uplynulými ročníky soutěže StarDance, oznámila dnes Česká televize.

Voldánová se znovu objeví na obrazovce, bude moderovat charitu. foto: MAFRA - Lenka Hatašová

Bývalá moderátorka České televize Jolana Voldánová se znovu objeví na televizní obrazovce. V sobotu 19. dubna bude v ČT uvádět přímý přenos charitativního projektu Pomozte dětem. V rámci zábavního večera kromě ní vystoupí i řada známých osobností, které prošly uplynulými ročníky soutěže StarDance, oznámila dnes Česká televize.

Voldánová se loni po 18 letech rozhodla odejít z pozice moderátorky hlavní zpravodajské relace veřejnoprávní televize Události. V současnosti působí jako moderátorka Českého rozhlasu Dvojka v pořadu Je jaká je a Pardubice, kde má pořad Rande s Jolanou. Kromě toho se věnuje i uvádění nejrůznějších společenských akcí.

"Je mi ctí a potěšením moderovat přímý přenos Pomozte dětem. Moderovat něco, co má skutečný smysl a co okamžitě a cíleně pomůže," uvedla Voldánová, která se na obrazovku vrací po několikaměsíční pauze a jež se prvního ročníku soutěže StarDance sama zúčastnila.

ČTĚTE TAKÉ

Tvářemi letošního ročníku projektu Pomozte dětem se stanou osobnosti, které v uplynulých šesti letech prošly touto taneční soutěží. "Každé hvězdě ve StarDance pomáhal někdo k tomu, aby se naučila tančit, nebo v životě k tomu, aby se prosadila tam, kde je nyní. Tento večer naopak pomůžou tito lidé svou přítomností a svým úsilím potřebným dětem," shrnuje myšlenku pořadu s hvězdami StarDance manažer vývoje Jan Potměšil.

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti spojený s celonárodní veřejnou sbírkou zaměřenou na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem. Za 15 let fungování se podařilo zatím rozdělit 189,605.164 Kč, podpořeno bylo 1304 projektů a v celkovém součtu pomohl projekt Pomozte dětem více než 180 tisícům dětí.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!