Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr
130 let

Lidovky.cz

Po Maláčové se na prodej luxusní módy vrhla i manželka šéfa ČEZ

Ekonomika

  13:47
PRAHA - Ilona Benešová Armentano, manželka šéfa energetické skupiny ČEZ Daniela Beneše, koupila od Dity Holan dva pražské obchody s dětskou luxusní módou Babyluxury. Zároveň se stala novou jednatelkou společnosti.

Šéf skupiny ČEZ Daniel Beneš a jeho manželka Ilona Benešová Armentano. foto: facebook.com, Filip Nachtmann,  Lidové noviny

"Plánuji do tří let získat dominantní postavení na českém trhu s dětským luxusním oblečením," uvedla Benešová pro deník E15. Na jaře by chtěla zprovoznit internetový obchod.

Ilona Benešová Armentano (zdroj: Facebook.com)

Benešová působí v oblasti luxusní módy dlouhodobě. Do loňského jara pracovala v pražské prodejně Dolce & Gabbana v Pařížské ulici. Své působení se tam rozhodla ukončit právě proto, že se chtěla věnovat vlastnímu podnikání v této oblasti.

Butiky, které se nacházejí v pražské Maiselově ulici a ve Slovanském domě, nabízejí oděvy pro děti od kojenců po teenagery od prestižních značek babyDior, Dolce and Gabbana, Fendi, John Galliano, Moncler, Moschino, Chloé, Hugo Boss a GUCCI.

ČTĚTE TAKÉ:

Také manželka Zdeňka Bakaly Michaela Maláčová nedávno avizovala velký obchod ve světě módy. Její obchodní skupina Luxury Brand Management v prosinci koupila většinový podíl v prodejci luxusního zboží Prospekta Moda. Ta provozuje řadu luxusních obchodů mimo jiné v pražské Pařížské ulici.

Autoři: ,

Šijete rádi? DIY s Funny Bunny látkami zvládnete hravě
Šijete rádi? DIY s Funny Bunny látkami zvládnete hravě

V redakci jsme otestovaly látky a nitě z e-shopu Funny Bunny. Hned 3 naše redaktorky si osahaly široký sortiment barevných látek a kvalitních nití,...