Pondělí 20. května 2024, svátek má Zbyšek
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Seriál Mafie v Atlantic City končí, Hra o trůny pokračuje

Média

  17:39
LOS ANGELES - Seriál z období prohibice Impérium - Mafie v Atlantic City po uzavření páté série skončí. Uvedlo to vedení americké kabelové televize HBO. Zároveň oznámilo, že od začátku dubna se začne vysílat čtvrtá řada fantasy seriálu Hra o trůny a třetí série politické satiry Viceprezidentka.

Nejčastěji nelegálně stahovaný seriál? Vede Hra o trůny. foto: Reprofoto

Seriál Impérium - Mafie v Atlantic City se Stevem Buscemim v roli gangstera a zkorumpovaného radního ve 20. letech dostal celkem 17 televizních cen Emmy. Filmový režisér Martin Scorsese dostal Emmy za režii pilotního dílu seriálu vysílaného v září 2010. Poslední pátá řada seriálu se odvysílá na podzim.

HBO uvedla, že 6. dubna se vrátí na obrazovky populární fantasy seriál Hra o trůny, natočený podle knih George R.R. Martina.

Rovněž v dubnu se začne vysílat pokračování seriálu Viceprezidentka s Julií Louis-Dreyfusovou. Politickou satiru z washingtonského zákulisí napsal Brit Armando Iannucci, tvůrce neméně populárního seriálu o britské politice Je to soda.

Televize HBO rovněž oznámila premiéru komediálního seriálu Silicon Valley od scénáristy a režiséra Mikea Judge, který má na kontě například úspěšný animovaný seriál Beavis a Butthead.

Autoři: ,

Vyhrajte super-prémiové pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2
Vyhrajte super-prémiové pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2

Rádi byste vyzkoušeli nejdokonalejší recepturu pokračovacího kojeneckého mléka BEBA? Zapojte se do soutěže a vyhrajte hned 2 balení mléčné výživy...